MasterChef Türkiye 2019 Yeni Sezon Başvuru Katılım Şartları Formu Tv8

MasterChef Türkiye 2019 Yeni Sezon Başvuru Katılım Şartları Formu Tv8… Dünyanın en zorlu ve en heyecanlı yemek yarışması olan MasterChef çok yakında yeni sezonu ile TV8‘de başlayacak. MasterChef Yemek Yarışması Başvuru Katılım Şartları Formu İletişim telefon bilgileri Tv8 elemeleri nerede ne zaman yapılacak bu konu hakkında detaylı bilgilendirme ve sorulara bu sayfada yanıtlar vereceğiz.

Türkiye’nin yemek konusunda en etkili yarışması nedir desek kuşkusuz bir çok kişi Master Chef der.. Bu eşsiz yarışma programlarına yer veren son kanal ise TV8 oldu. Çok yakında başlayacak olan yeni bir yarışma ekranlarda yemek programı değil yemek yapma yarışması izlemek isteyenler için çok ideal..

MasterChef Jüri Üyeleri KimlerBir süre önce Tv8’in sahibi olan Acun Ilıcalı’nın müjdesini verdiği Masterchef Türkiye isimli yemek yarışması programı yeni sezonda Tv8 de ekrana gelecek. Dünyanın en zorlu ve üstün yetenek gerektiren yemek yarışması olarak bilinen Masterchef Türkiye isimli yemek hazırlama ve tarif yarışmasında çok farklı bir format olacak.

MasterChef Yemek Yarışması Başvuru Katılım için oldukça hünerli ellere sahip olmak gerekiyor öncelikle. Yemek yarışmalarını bilen isteyen ve seven izleyicilerin Tv8 ekranlarındaki bu yarışma programına da ilgi gösterebileceği hatta Masterchef Türkiye’yi MasterChef katılım nasıl başvuru nasıl yapılır gibi soruları soracaklarını tahmin ediyoruz..

Sunuculuğunu birbirinden ünlü şefler olan Mehmet Şef, Somer Şef ve Hazer Şef’in yaptığı MasterChef  Türkiye Yarışması Başvuru Katılım şartları için elemelere katılım gerekiyor. Ve en iyilerin aynı ortamda yarışacakları büyük bir mücadele sizleri bekliyor olacak. 2019 MasterChef Türkiye yeni sezon için Katılım ve Başvuru formunu aşağıda sizlere sunuyoruz detaylıca yazıp başvuru yapabilirsiniz..

Tv8 de başlayan MasterChef Türkiye 2019 Yeni sezon Yarışması Başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz sizlerde. Birbirinden farklı lezzetler ve usta şefler ile birlikte yeni yarışma çok yakında TV8 ekranlarında yayınlanacak. Masterchef Türkiye başvuru formunu doldurarak sizde katılım gösterebilirsiniz.

MasterChef Türkiye 2019 Yeni Sezon Başvuru Katılım Şartları Formu

Adınız (*)
Soyadınız (*)
Doğum Tarihiniz (*)
Doğum Yeriniz
Cinsiyetiniz
Boyunuz ( )
Kilonuz ( )
Yaşadığınız Ülke ( )
Yaşadığınız Şehir ( )
Cep Telefonunuz ( )
E-posta Adresiniz ( )

Mevcut işinizi seviyor musunuz? Neden?
En son bitirdiğiniz okul adı ve bölüm
Ne kadar zamandır yemek yapıyorsunuz?
Hiç aşçı olarak veya herhangi bir catering firmasında görevli olarak çalıştınız mı?
Bir mutfak okuluna veya yemek programına katıldınız mı?
Yemek yapma dersleri aldınız mı? (Eğlence amaçlı veya profesyonel)
Yemek tarzınızı tarif edin (Örneğin: creole, İtalyan, güney konforu, barbekü, vs.)
Size özel bir tarifiniz var mı?
Eğer var ise, nedir? Bu tarifi nasıl buldunuz?
Ne sıklıkla yemek yaparsınız?

Yemek yapma deneyimleriniz nelerdir? (Yemek kitapları, kişisel eğitim, internet, aile tarifleri vs.)
Yemek yapmak veya mutfakta olmakla ilgili ilk anılarınız nelerdir? Yemek sevginize ne sebep oldu?
Kimin için yemek yaparsınız? Yemekleriniz hakkında ne derler?
Yemek yapma becerilerinizi 1 – 10 arası bir ölçekte değerlendirin (10 puanlamada en yüksek değerlendirmedir.)
En iyi yaptığınız 3 yemek nedir ve her yemeği nasıl hazırladığınızı açıklayabilir misiniz?
Mutfaktaki güçlü yönleriniz / gizli silahlarınız nelerdir?
Mutfaktaki zayıf yönleriniz neler?

Alerjinizin olduğu ya da başka bir şekilde yemek yapamayacağınız ya da yemediğiniz herhangi bir şey var mı?
Eğer MasterChef ünvanını kazanırsanız, hangi hayalinizi gerçekleştirmek istersiniz? (Özel olun. Bir şef olabilirsiniz, yemek yazarı olabilirsiniz, vb.)
Hayattaki en büyük hedefiniz nedir?
Sizce hayatınızda elde ettiğiniz en önemli başarınız neydi?
Daha önce hiç televizyona çıktınız mı? Çıktıysanız hangi programlar?

MasterChef Başvuru Formu nasıl doldurulmalı

MasterChef Yemek Yarışması Başvuru Katılım Şartları Formunu tam olarak doğru bir şekilde doldurduktan sonra sizlere program tarafından formun ulaştığına dair bir mesaj gelecek. Gerekli koşulları taşıyorsanız sizlere iletişim numaralarından ulaşan MasterChef yetkilileri ve jürisi sizi ön görüşme yapmak üzere program ofisine davet edecektir. Başarılar.. MasterChef Başvurusu Katılım için Tıklayın

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Hazer Ameni ve Somer Sivrioğlu’nun üstleneceği; dünyanın en zorlu, en heyecanlı yemek yarışması, gelecek haftadan itibaren cumartesi ve pazar akşamları izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. MasterChef Türkiye 2019 Yeni sezonu çok yakında ekranlarda başlayacak.

Masterchef Türkiye 1. sezon şampiyonu olan isim …….. oldu. Kendisini tebrik eder yeni yarışmacılara da başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

MasterChef Türkiye 2019 Yeni Sezon Başvuru Katılım Şartları Formu Tv8 (4 Yorum)

  1. Masdir şef neden hep orta direğin tuketdigi yemekleri yaptırmıyor bıldırcın ördeği kaç aile yiyebiliyor

  2. masterchef programı severek ve heyecanla izliyorum gercekten çok başarı fakat bunu söylemeden de gecemiycen iyi bir yemek yapmanın ilk kuralı hijyendir.Yarışmacılarımız ne yemek yaparken nede servis yaparken bone,eldiven,maske kullanmıyorlar bunun özel bir nedeni varmı ben izleyici olarak merak ettim sevgi ve saygılarımla, Başarılarınızın devamını dilerim.

    • Normal de o bir yarışma olduğu için yemelerin kimseye vermedikleri için sade tadımlık ve jirilerin beğenisini kazanmak daha çabuk kısıtlı sureyle mücadelesi vs gibi

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018