MasterChef Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

MasterChef Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

MasterChef Türkiye yarışması 1. Sezonunu  23 Aralık pazar akşamı izleyicisi ile buluşarak ekranlara kısa süreliğine veda etmişti. MasterChef 2. Sezonun ne zaman başlayacağı büyük bir merak konusuydu peki MasterChef 2. sezonu ne zaman başlayacak ? MasterChef programının konsepti nedir? MasterChef 1. Sozon’un kazananı kim olmuştu ? Gelin hep birlikte bakalım..

MasterChef Yarışmasının 1. Sezonunu Kim Kazandı ?

 

Masterchef Türkiye‘de 2018 yılının final etabında Kerem ve Uğur karşı karşıya gelmişti. Şeflerin oylamasıyla an be an puanlanan final etabında Uğur ve Kerem belirli bir noktaya kadar eşit puanlarla karşı karşıyaydılar. Son olarak ise Kerem ve Uğur canlı yayında imza yemeklerini yaptı. O ana kadar yarışma boyunca öğrendiklerinin bir ifadesi olacak olan son yemek sunumuyla ve tadıyla en iyi puanı almak için yarıştı ve MasterChef Türkiye’nin ilk sezonunu  Uğur kazandı.

Uğur Kardaş Kimdir ?

Masterchef Uğur  1996 yılında Çanakkale‘de dünyaya geldi. Temel eğitimini Çanakkale‘de tamamlamasının ardından Akdeniz Üniversitesi‘nde üniversite eğitimini gerçekleştiren Uğur Kardaş bir dönem memleketi Çanakkale‘de Uğur Chef’in Mutfağı’ adı altında mekan girişiminde bulunmuştur. Ancak daha sonra kariyerini farklı restoranlarda ilerletmek istediği için Türkiye‘nin en ünlü steak restoranlarından birinde Executive Chef görevinde bulunmuştur.

MasterChef Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2. sezonu çok önemli yatırımlarla yeniden Tv8 ekranlarında olacak. MasterChef Türkiye 2019 seçmeleri 2018 aralıkta başlayan MasterChef programının yeni sezonu için geri sayım başladı. TV8 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan programın tanıtımları yayınlanmaya başlandı. Ne zaman yayınlanacağı ile ilgili net bir bilgi olmamak ile birlikte tanıtım fragmanlarının yayınlanmasından anlaşıldığı üzere MasterChef Türkiye 2. sezonu ile ekranlar karşısına tekrar seyirciyi toplamaya hazırlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019