Masum Değiliz Dizisi Deniz Kimdir? Bilgileri İnstagramı (Ayşe Melike Çerçi)

ATV ekranlarında Çok yakında başlayacak olan Masum Değiliz isimli dizide Deniz karakterini canlandıracak oyuncu kimdir hayatı gerçek adı ve karakteri hakkında kısa bilgileri sizlere bu sayfadan bulmaya çalışacağız. Masum Değiliz dizisi Atv ekranlarında başladıktan hemen sonra dizi de oldukça önemli bir karaktere sahip olan Deniz karakteri dizide oldukça ilgi çekecek ve merak edilecek bir oyuncudur. Bizde sizlere Deniz karakteri hakkında kısa bilgiler ve biyografisi hakkında resimli merak edilen bilgileri sunacağız.

Masum Değiliz dizisinde Deniz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayşe Melike Çerçi’dir. Ayşe Melike Çerçi 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi’nde okuyan ve seramik tasarımı bölümünü bitiren Ayşe Melike Çerçi oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra çeşitli dizi ve filmlerde rol almaya başlamış ve bu konudaki yeteneğini devamını getirerek aktif olarak oyunculuk mesleğini seçmiştir.

ATV ekranlarının yeni dizisi Masum Değiliz dizisinde Deniz karakterine hayat verecek olan Ayşe Melike Çerçi dizide önemli bir rolde oynamaktadır. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Aras Aydın, Ushan Çakır, Damla Sönmez, Oya Unustası ve Sercan Badur gibi önemli oyuncuların yer aldığı Masum Değiliz dizisi oldukça iddialı bir şekilde geliyor. Masum Değiliz dizisinin Pazartesi akşamları kırgın çiçekler dizisinin yerine gelmesi bekleniyor. Çünkü diğer günler ATV kanalında boşluk bulunmuyor.

Peki gelelim Deniz karakterinin nasıl bir rolde oynayacağına ve Masum Değiliz isimli dizide Deniz karakterinin önemli bir rolde mi yoksa yan rollerde mi oynayacağına. Elbette tecrübeli oyuncu önemli bir rolde oynayacak daha önce birçok filmde karşılaştığımız Ayşe Melike Çerçi Masum Değiliz isimli dizide de oldukça etkili bir rol ile izleyici karşısına çıkıyor, işte sizler için deniz karakterini canlandıracak olan ve Masum Değiliz de önemli bir rolde bulunan Ayşe Melike Çerçi hakkında kısa bilgiler:

Masum Değiliz dizisinde Deniz rolündeki Ayşe Melike Çerçi Kimdir28 Nisan 1983 tarihinde İstanbul da doğan oyuncumuz Mimar Sinan Üniversitesi Seramik Tasarımı Bölümünü bitirmiştir. Tv dizi ve filmlerinde aktif rol alan ve son olarak Eğlendirme Dairesi dizisinde rol alan başarılı oyuncunun bir çok dizide ve filmde önemli roller üstlendiğini görüyoruz.

Ayşe Melike Çerçi daha önce Medcezir, Türkün Uzayla İmtihanı, Küçük Hesaplar, Başrolde Aşk ve Yemin gibi dizilerde uzun süreler görev almıştır. Başarılı oyuncu aynı zamanda Şeytan Tüyü, Hayalet Dayı ve Evim Sensin adlı filmlerde de oynamıştır. Ayşe Melike Çerçi hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Merak edenler için Ayşe Melike Çerçi instagram adresi: https://www.instagram.com/aysemelikecerci/

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.