Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Kadrosu Özeti Konusu Bilgileri

Her hafta yeni dizi bilgilerinin geldiği şu günlerde yeni bir dizi daha detayları ile açıklandı. Yeni 2018-2019 sezonunda oynayacak olan Masum Değiliz isimli yeni dizinin kadrosu da şekillenmeye başladı. Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Kadrosu Özeti Konusu Bilgilerini sizlere bu sayfadan aktarıp oyuncuları yapımcısı yönetmeni ve senaristi hakkındaki detayları paylaşacağız sizlerle.

Bir çok başarılı dizinin yapımcısı olan Koliba Film 2018-2019 sezonu için yeni bir dizi hazırlığa başladı bile.. Koliba Film’in yeni dizisi Masum Değiliz Atv ekranları için hazırlanacak ve en kısa sürede çekimleri başlayıp final yada erken final yapan dizilerden birinin yerine yetiştirilecek. Şuanda Atv kanalında Çarşamba günleri boşluk bulunuyor ve bu boşluğu doldurmak için yeni dizi arayışları sonrasında Masum Değiliz dizisi ile anlaşıldı.

Masum Değiliz isimli dizinin yönetmen koltuğunda Levent Türkkan oturacak.. Masum Değiliz isimli dizinin kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu ve Damla Sönmezin yer aldığını öğrendik. Ushan Çakır ve Sercan Badur gibi isimler Masum Değiliz dizisinin yan rollerinde yer alacak. Uraz Kaygılaroğlu’nun bir önceki dizisi Klavye Delikanlıları idi ve aslında güzel reytingler alırken dizinin bitirilmesi şaşkınlığa yol açmıştı.Oyuncunun merakla beklenen yeni dizisi Masum Değiliz Nisan- Mayıs aylarında Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Masum Değiliz Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Uraz Kaygılaroğlu 1987 yılında İstanbulda doğmuş olan oyuncu Bilgi Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Yapı Kredi, Vodafone gibi bir çok güncel reklamlarda rol almıştır. 1.88 boyunda ve 78 kilodadır. Melis İşiten ile evlidir. Pis Yedili, Harem, Arka Sokaklar ve Baba Candır gibi dizilerde başrollerde yer bulmuş sevilen bir karakterdir. Klavye Delikanlıları dizisi son dizisidir. Masum Değiliz dizisinde Damla Sönmez ile başrolde oynayacaktır.

Damla Sönmez 3 Mayıs 1987 tarihinde İstanbulda doğmuş olan genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuş ve oyunculuk alanında eğitimler almıştır. Bir çok film ve dizide rol alan güzel oyuncu Damla Sönmez En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Emret Komutanım, Gece Gündüz, Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncumuz Güllerin Savaşı’nda Gülru karakteriyle oldukça şöhret kazanmıştır. Son dizisi Masum Değilizde Uraz Kaygılaroğlu ile başrolde oynayacaktır.

Ushan Çakır 23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir’de doğmuş olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Kayıp Şehir, Leyla İle Mecnun, 20 Dakika, Kayıp Şehir, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kara Yazı gibi yapımlarda rol almıştır.

Sercan Badur 30 Ekim 1990 tarihinde doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur. Güllerin Savaşı dizisinde Cihan karakterini canlandırmıştır. İlişki Durumu Karışık dizisinde başrol oynayan Seren Şirince ile sevgilidir.


ATV’nin Koliba Film imzalı yeni dizisi “Masum Değiliz”in kadrosuna Sercan Badur’dan sonra Oya Unustası da katılmış. Yönetmen Levent Türkkan olacak.Dizinin oyuncuları güncellenmektedir.
Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Kadrosu Özeti Konusu Bilgileri güncellenmeye devam edecektir.

Koliba Film 2018 sezonu için yeni bir dizi hazırlığında. .. Koliba Film’in atv ekranları için hazırladığı Masum Değiliz isimli dizi projesini yönetmesi için Levent Türkkan ile anlaşmaya varıldı. Son aldığımız bilgilere göre yapımın kadrosunda son olarak Klavye Delikanlıları dizisinde izlediğimiz Uraz Kaygılaroğlu ve Damla Sönmez, Ushan Çakır, Sercan Badur gibi isimler yer alacak. Uraz Kaygılaroğlu’nun merakla beklenen yeni dizisi Masum Değiliz yakında atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

ATV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Masum Değiliz’den ilk kareler yayınlandı!

Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Levent Türkkan’ın yapacağı, kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Oya Unustası ve Sercan Badur’un yer aldığı dizinin çekimleri başladı.

‘Masum Değiliz’den ilk resimler

YORUMLAR

  1. Ben ve eşim beğenerek izliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.