Masum Değiliz Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Dizi Devam Edermi Tuttu mu?

Atv de yeni başlayan Masum Değiliz Dizisinin Reytingleri Nasıl dizi İzlendi mi Devam Eder mi yoksa kısa sürede Erken Final mi? reytingleri analiz edip soruya cevap vereceğiz. Atv de Bahtiyar Ölmez dizisinin yerine başlayan yeni dizi Masum Değiliz bakalım beklenen ilgiyi görecek mi izlenecek mi oldukça merak ediliyor.

Atv ekranlarında 31 Mart 2018 cumartesi günü başlayan dizilerden birisi olan Masum Değiliz dizisi reytingleri nasıl olacak AB ve Total sonuçları için sitemizde detayları ekleyeceğiz. Atv bu sezon cumartesi günleri önemli bir başarı yakalamadı, bir çok dizisi kısa sürede erken final kararı alıp veda etti, sürekli dizilerini değiştirmek erken final yapmak zorunda kaldı. Masum Değiliz dizisi de reytinglerden nasibini alacak mı kısa sürede erken final yapacak mı merak ediliyor.

Masum Değiliz dizisinin başrollerinde Sercan Badur, Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır gibi oyuncular yer alıyor. Ancak son yıllarda artık oyuncuların kalitesinden ziyade dizideki uyumları ve senaryonun akıcılığı dizilerin tutup tutmayacağını belirlemeye başladı. Atv de bu sezon birçok dizi cumartesi günleri tutunamadığı için erken final yapmak zorunda kalmıştır. En Son bahtiyar Ölmez ekrana veda eden dizisi olmuştur.

En son büyük umutlarla başlayan Bahtiyar Ölmez dizisi 19. bölüm ile erken final yapmış ve izleyiciye veda etmişti. Aslında kimse finali beklemiyordu, 4 oranında Total reyting alan dizi beklenmedik şekilde erken veda etti.
Masum Değiliz dizisinin tutup tutmayacağı inanın hiç belli değil.

Açıkça söylemek gerekirse cumartesi günleri eğlence içerikli bir dizi olan Yeni Gelin dizisi oldukça iyi tutuyor Show TV’de. Bunun dışında adı Zehra dizisi ve Survivor 2018 gibi çok izlenen bir dizi ve program varken İnsanlık suçu dizisi izlenir mi izlenmez mi açıkçası çok tereddüdünüz var. Masum Değiliz dizisinin performansını ve detaylı reyting sonuçlarını sizlere bu sayfadan aktarmaya devam edeceğiz.

Bir de bu sezon Atv de bazı günler bir türlü dikiş tutturulamadı. Cumartesi ve pazartesi günlerinde hiç umduğunu bulamadı Atv. Kanalın yayınladığı her dizi birkaç hafta sonra erken final havasına girmeye başladı. Hatta erken final havasını geçtik bazı dizileri 2. veya 3. bölümde yayından kaldırıldı. Son olarak pazartesi yayınlanan 8. gün dizisinin 3. bölümden sonra yayından kaldırılacağı belirtiliyor.

Bu yüzden Atv izleyicisi cumartesi ve pazartesi günleri artık umudunu tamamen kaybetti. Ancak Masum Değiliz dizisi konusu oyuncu kalitesi ve senaryosu ile iyi bir fark yaratır mı izleyiciyi kendisine çeker mi izleyip göreceğiz ve bilgilerini sizlere aktaracağız. İnşallah iyi bir izleyici kitlesi bulur Masum Değiliz dizisi yoksa o da harcanır gider cumartesi gününde..

Masum Değiliz ile ilgili Reyting sonuçlarına dizinin devam edip etmeyeceğini erken final mi yoksa sezon finali yapıp devam mı edecek gibi bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Dizinin yeni bölümleri Atv de yayınlandıktan hemen sonra Masum Değiliz reyting sonuçlarını sizlerle paylaşacağız ve durumdan sizi haberdar edeceğiz. Sizler de Masum Değiliz dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir bizimle paylaşabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Masum Değiliz Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Dizi Devam Edermi Tuttu mu? (2 Yorum)

    • O kadar güzel bir dizi değil şayet biz bahtiyar hayrani gurubumuz var ve biz kesinlikle izlemiyoruz gurup takipçi sayımız ise 2.370

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018