Masum Değiliz Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Atv

Atv ekranlarında 31 mart akşamı birinci bölümü ile ekrana gelen ve oldukça farklı senaryosu ile ilgi çeken Masum Değiliz Dizisi Tekrarları Ne Zaman, dizi yeniden Hangi Gün Saat Kaçta? Atv de ekrana gelecek merak edenler olacaktır. Bizde Masum Değiliz Dizisi Tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta bu konuda sizlere bilgi vermek için bu içeriğimizi açıyoruz.

Atv de Bahtiyar Ölmez dizisinin yerine başlayan Masum Değiliz Dizisi ilk bölümünü izleyemeyen yada kaçıran veya başka dizi izlediği için bakamayan seyredemeyenler için bizde yeni bölüm ne zaman tekrarları hangi günler ve saatlerde yayınlanacak pazar ve salı günü tekrarı olacak mı bu konuda soranlara verilecek cevaplarımız var..

Atv Masum Değiliz Dizisi Tekrar Bölümleri hangi gün saat kaçta?

Atv de ekrana gelen Masum Değiliz Dizisi Tekrarlarının ilki dizi bittikten hemen sonra başlayacak. Atv de saat 20.00 da başlayan ilk bölümün hemen ardından diziyi izleyemeyenler için Masum Değiliz Dizisi Tekrarı verilecek. Saat 22.30 da Atv de başlayacak olan Masum Değiliz Dizisinin 1. bölüm tekrarı cumartesi izlemeyen kalmasın politikası gereği gece de tekrarlayacak.

Daha önce sık sık tekrarını yayınladığı için Sen Anlat Karadeniz dizisinde oldukça başarılı olan ve medya desteği ile de dizinin çok iyi reytingler alması sağlanmıştı. Masum Değiliz dizisi de oldukça fazla tekrarı yayınlanacak. Dizinin ilk bölümü pazar günü gündüz kuşağında 2 kez yayınlanacak. Saat 16.30 da Masum Değiliz bölüm tekrarları yayınlanacak her pazar..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.