Masum Değiliz hiçbirimiz hepimiz bir suçun failleriyiz şarkısı sözleri kim söylüyor

Masum Değiliz hiçbirimiz hepimiz bir suçun failleriyiz şarkısı sözleri kim söylüyor… Masum Değiliz dizisi cumartesi akşamı yayınlanmaya başladı. Yayınlanan dizinin kendine özgü bir şarkısı var. Bu şarkının sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Masum Değiliz dizisinde  Mert, Emir ve Volkan iyi arkadaştır. Mert’in nişanının olduğu akşamda olanlar olur. Ceydanın nişanlısı Umut’ta onlarladır. Ve maalesef bir olaya karışıyorlar. Bir cinayet. Bunun faili 3 arkadaş Umut ve bir kadındır. Masum Değiliz dizisinde hepsinin hayatı değişir. Artık tutmak zorunda oldukları bir sır vardır. Bu sırrı saklayacaklar mı? Hayatlarının gidişatını nasıl etkileyecek?

Masum Değiliz dizisinde ‘ masum değiliz hiçbirimiz hepimiz bir suçun failleriyiz’ şarkısı sözleri; Masum değiliz hiçbirimiz, Hepimiz bir suçun failleriyiz,Masum değiliz hemde hiçbirimiz, Hepimiz bir suçun failleriyiz, Masum değiliz dizisinde çalan şarkının sözleri ve videosu sizlerle aşağıda paylaştık. Masum Değiliz dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018