Masum Değiliz Mertin Nişanlısı Ceyda Kimdir Bilgileri Resimleri Oya Unustası

Masum Değiliz Mertin Nişanlısı Ceyda Kimdir Bilgileri Resimleri... Masum Değiliz dizisinin başrol oyuncusu olan Ceyda kimdir bilgileri resimlerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Masum Değiliz dizisindeki Ceyda Mert’in nişanlısı. Dizi de Mert ve Ceyda’nın nişanı ile başlıyor zaten. Mert ve Ceyda’nın nişan gecesinde en iyi 3 arkadaşın başına gelen talihsiz olay onların hayatının değişmesine sebep olacaktır.

Masum Değiliz dizisinde ki Ceyda karakteri kimdir? Ceyda Koruhan ailesinin genç ve güzel kızı. Yurtdışında eğitim görmüştür. Mert’e takıntılı şekilde aşıktır. Ceyda’nın karakteri çok şımarıktır bunu Mert’e göstermemeye çalışır ancak çevresindeki kişiler onun çekilmez olduğunun farkındadır. Ceyda sadece Melis ile anlaşır.  Nişan gecesinde yaşananlar Mert’in hayatında başkası olduğunu düşündürür Ceyda’ya.

Ceyda hayatının aşkı olarak nitelendirdiği Mert’i kimseye vermemeye kararlıdır. Ama gerçekler sandığından başkadır ve bu durum ilerledikçe onun hayatı da başka yöne savrulacaktır. Masum Değiliz dizisinde Ceyda’yı canlandıran Oya Unustası kimdir?

Oya Unustası bilgileri…  1988 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Devlet Konservatuvarında füt bölümü mezunudur.Piyano çalıyor. Oya Unustasının güzel bir sesi var. Platofilm de Ayla Algan’dan sanat dersleri oyunculuk eğitimi almıştır.  Oya Unustası oyunculuğa tiyatrolarda başlamıştır.

Oya Unustası’nın rol aldığı diziler şöyle; İzmir Çetesi, Sevdaluk, Beyaz Karanfil, Kalbim Egede Kaldı dizilerinin ardından şimdi de Masum Değiliz dizisinde Ceyda karakterini canlandırmaktadır.

Masum Değiliz Mertin Nişanlısı Ceyda

Masum Değiliz isimli dizide Mert’in nişanlısı Ceyda rolünde oynayan Oya Unustasının 2019’da yeni dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak olan hercai oldu. Oya Unustası hercai dizisinde Gönül karakterine Hayat verecek. 2019 yılının Mart ayında başlaması beklenen hercai oyuncularından birisi olan gönül karakterini canlandıran Oya unustası hakkında detaylı bilgiler ve resimler için lütfen Tıklayın >>  Oya Unustası yeni dizisi hercaide Gönül karakteri TIKLAYIN


YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.