Masum Değiliz Neden Yayınlanmıyor Final mi Yaptı Yayından Kaldırıldı?

Masum Değiliz Neden Yayınlanmıyor Final mi Yaptı Yayından Kaldırıldı? Masum Değiliz dizisinin tanıtımı aylarca sürdü. Ancak ömrü kısa oldu malesef. Dizide okadar emek var ancak reyting yarışı çok acımasız. Reytinglerde bir türlü yüzü gülmeyen dizi için Atv kararını verdi. Aslında dizinin gününü değiştirerek bir şans daha verilebilirdi. Ancak o şansı bile vermedi Atv. Masum Değiliz dizisi final yapmadan yayından kaldırıldı.

Masum Değiliz dizisi başrolleri Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası yer alıyor. Masum Değiliz dizisi yer aldığı Masum Değiliz dizisi yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yaparken yönetmenliğini Serkan İpekören yapıyor. Masum Değiliz dizisi senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Pelin Karamehmetoğlu ve İlke Yeşilay yazıyor.

Masum Değiliz dizisi 2 bölümdür yayınlanıyor. 2 bölümde de malesef reytingleri çok düşük seviyedeydi. Bu yüzden de Atv ona fazla şans vermedi. Yayın günü değiştirme fikrini neden kullanmadılar bilinmez. Atv yeni projelere şans vermek istiyordur muhtemelen. Çünkü yeni diziler proje olarakta çok fazlalar. Dizi projesi fazla olunca yayına başlayan dizilere çok şans tanınmıyor malesef.

Masum Değiliz yayınlandığı 2 bölümde bu reytingleri aldı;
30. sırada Masum Değiliz 7 Nisan 2018 Cumartesi Reytingleri 1.43 3.44
20. sırada Masum Değiliz 31 Mart 2018 Cumartesi Reytingleri 2.12 5.33

https://www.youtube.com/watch?v=QIDHaD5c2JA

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Niye kaldirdilar bence gayet guzel bi diziydi mesela canevim sikici aslinda onu ayirip bunu yayinlasalar

  2. Severek izliyordum yazik oldu. Seyirciye saygi sifir

  3. Oh iyi olmuş kaldilirdiri

  4. Ben dizinin tekrar başlamasını istiyorum çok güzel bir diziyi kaldırdınız farkında değilsiniz lütfen tekrar diziyi ekranlarda görmek istiyorum lütfen mesajı dikkate alın

  5. 2 bolumun de seyretmistim.guzeldi.yayindan kaldirilmasina uzuldum.

  6. Konusu hep eski dizilerden esinlenmisti. Haliyle sıkıcıydı

  7. Biz izledik güzel diziydi üzüldük yayından kaldırılmasına

  8. .final yapması doğru bir karar yarışma çok iyi severek izliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.