Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Dizideki Yer Neresi Manzara Hangi İl İlçe?

Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Dizideki Yer Neresi Manzara Hangi İl İlçe?… Masum Değiliz dizisi Koliba Film’im yapımcılığında yayınlanıyor. Levent Türkan’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin başrolleri Damla Sönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ushan Çakır, Sercan Badur.

Masum Değiliz dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Daha başlamadan dizinin çekildiği yerler de merak konusu. İlk fragmanda oyuncular da gece karanlığında bir orman yolunda durup  panik içerisinde bir cinayeti nasıl gizleyeceklerini planlıyorlardı. Sadece o orman yolu değil dizinin çekildiği diğer mekanlarda merak ediliyor.

Masum Değiliz dizisi için İstanbul’da set kuruldu. İstanbul’un çeşitli mekanlarından sıfırdan dizayn edilen mekanlarıyla ilgiyi üzerine çekecek gibi görünüyor. Masum Değiliz dizisinin kamera çekimleri genellikle Beykoz’daki Kundura Fabrikası’nda gerçekleşiyor. Bu alana Masum Değiliz dizisi için yeni evler, iş yerleri, kafe yapılarak adeta yeni bir mahalle oluşturuldu.

Masum Değiliz dizisi çekimleri İstanbulda devam edecek. Dizi yayınlandığı günden itibaren kendini ağır bir reyting savaşında bulacak. Çünkü yayınlanacağı gün olan cumartesi akşamları  Survivor, İnsanlık Suçu, Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Gelin, Adı Zehra ve Kalk Gidelim dizileri ve programları yayınlanıyor. Masum Değiliz dizisine başarılar diliyoruz.

Masum Değiliz 31 Mart ilk bölümü ile Atv ekranlarında olacaktır. Masum Değiliz’in başrol çiftleri Uraz Kaygılaroğlu ve Damla Sönmez. Sizce bu ikili uyumlu olmuş mu? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=W5a2JCLepnM

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Dizideki Yer Neresi Manzara Hangi İl İlçe? (2 Yorum)

  1. Kırgın çiçekler bitince bu film başladı bu filmde en sevdiğim oyuncu var hatta kiraz mevsimde oynuyordu ama o filme yakışmış ama orda kız oyuncusu vardı adı burcuydu onun sevgilisiydi

  2. Ben bu filmi hiç izlemedim yeni başladığı için ama yarın izleyeceğim ama fırsatım olabirse muhakak izleyeceğim

Eklenme Tarihi: 30 Mart 2018