Masumlar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı Konusu

ATV ekranlarında 2019 yılı için yepyeni bir dizi hazırlığı başladı ve yeni dizinin adı Masumlar olarak belirlendi. Masumlar dizisi 2019-2020 yıllarında ATV için çekilecek ve hazırlıklarına 2019 yılının Şubat ayında başlanacak. Önce oyuncu seçimleri yapılacak daha sonra da masumlar dizisi için deneme çekimleri yapılmaya başlanacak. Peki masumlar dizisinin oyuncuları kimler dizinin yapımcısı yönetmeni konusu özeti fragmanı hakkında bilgiler nedir Kısaca göz atalım.

Öncelikle Atv’de ekrana gelecek olan Masumlar Dizisinin yönetmeni ve Senaristi Kim Olacak? bu konu hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Çok yakında ATV ekranlarında hazırlıklarına başlanacak olan masumlar dizisinin Senaristi oldukça başarılı bir kalem olarak göze çarpıyor. Masumlar dizisinin senaristi Gül Abus Semerci olacak. Daha önce hepimizin severek izlediği O Hayat Benim, Kalbim Ege’de Kaldı ve Kırgın Çiçekler gibi dizilerinde senaristliğini yapan Gül Abus Semerci bakalım Masumlar dizisi ile yine fenomen bir dizi haline gelecek mi izleyip göreceğiz.

Masumlar dizisi oyuncu kadrosu 2019ATV ekranlarında başlaması beklenen Masumlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak kesin tarihi belli mi?
Dizinin detayları netleşmeyen ve oyuncu seçmelerine başlanmayan Masumlar isimli dizinin ATV ekranlarında yayınlanacağını belirtmiştik. Şubat ayında oyuncu seçimlerine başlandığını ve Masumlar dizisinin oyuncu kadrosu kurulduktan sonra 2019 yılının yaz sezonuna yetiştirileceği tahmin ediliyor.

Oldukça duygusal bir dizi olacağı tahmin edilen Masumlar dizisinin daha önce ATV ekranlarında pazartesi günleri ne damga vuran ve 3 yıl boyunca yayınlanan kırgın çiçeklerin bir benzeri olacağı ve konusunun ona yakın olacağı sosyal medyada dillendiriliyor. Masumlar dizisi ile ilgili oyuncu kadrosu belli oldukça buradan sizlere yazmaya devam edeceğiz. ATV ekranlarında 2019 yaz aylarına yetiştirilmesi beklenen Masumlar dizisi ile ilgili oyuncu kadrosunun kesinleşmesi ile beraber burada tüm oyuncuları başrol oyuncularını yardımcı kadın ve erkek oyuncuları hepsini sizlere tüm detayları ile yazmaya çalışacağız.

Atv Masumlar dizisi oyuncuları tarihiMasumlar adlı dizinin ATV ekranlarında yayınlanacak tarih henüz kesinleşmedi. Bu yüzden Dizi ile ilgili Detaylara çok fazla giremiyorum ancak Masumlar hakkındaki haberleri dizinin özetini Masumlar dizisi nerede çekiliyor masumlar dizisinin oyuncu kadrosundaki tüm detayları ile birlikte Masumlar dizisinin çekim yerleri Masumlar dizisinde çalan şarkılar şiirler müzikler gibi tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen sizler de bizi takip edin ve Masumlar dizisi yorumlarınızı aşağıya yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Masumlar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı Konusu (2 Yorum)

  1. Masumlar çok bekliyorum dizi hemen başlasın cuma günde 23 de olsun

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019