Matrix 4 Ne Zaman Vizyona Girecek? Tv’de İlk Hangi Kanalda

Matrix 4 ne zaman vizyona girecek oyuncuları kim olacak ? TV’de ilk hangi kanalda ne zaman saat kaçta yayınlanacak. ABD’de çekimleri başlayan fırtınalar estiren yılların filmi Matrix ne kadar izlendi ? Maliyeti filmin konusu ve oyuncuları hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Matrix 4 Ne Zaman Vizyona Girecek? Tv’de İlk Hangi Kanalda

Matrix 4 Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Matrix filmi ilk olarak 3 eylül 1999 yılında çıkmıştı. 20 yıl sonra ise 4. serisi çekilmesine karar verildi. 136 dakikalık filmin ilk serisi için 63 milyon dolar harcanmış dünya genelinde 450 milyondan fazla gişe elde edilmiştir. Lana ve Lilly Wachowski’lerin yönettiği film dünyaya farklı bir bakış açısı getirmiş ya mavi hapı seçseydi ne olacaktı sorusunu yıllarca sormuştur.

Matrix 4 Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Matrix Filminin Konusu Nedir ?

Bilgisayar ortamı ile beynin etkileşimini birleştiren filmde istenilen her şey beyine yüklenebiliyor. Ajanlara karşı dövüş sporundan uçak kullanımına kadar her şey adapte edilebiliyor. Bilim Kurgu alanındaki filmde Keanu Reeves baş rol oynuyor. Sanatçının ünlü olduğu film de diyebiliriz. Peki ya Matrix 4 filminin oyuncuları kim olacak ?

Matrix Filminin Konusu Nedir ?

Matrix 4 Oyuncuları Kimdir ?

Eski baş rol oyuncuları tekrardan toplayan Hollywood müjdeyi verdi. İşte serinin sonuncu filminde oynayacak oyuncular.

Matrix 4 Oyuncuları Kimdir ?

Neo ( Keanu Reeves )

2 Eylül 1964 Lübnan Beyrut doğumludur. 54 yaşındaki karizmatik oyuncu Matrix serisinin tüm filmlerinde baş rolü Neo karakterine hayat vermiştir. Aktör olarak tanıdığımız oyuncu aynı zamanda müzisyen ve yapımcıdır. Jhon Wick, Hız Tuzağı, Knock Knock, Constantine gibi filmlerde rol almış Hollywood yıldızıdır.

Neo ( Keanu Reeves )

Trinity ( Carrie-Anne Moss )

Film içerisinde Neo’ya aşık olan baş rol oyuncusudur. En az Neo kadar başarılı ve ajanlara karşı savaş veren yetenekli oyuncu Carrie Anne Moss filmin dördüncü serisi için anlaştı. 21 Ağustos 1967 Kanada doğumludur. 1,74 m boyundaki güzel oyuncu 2011 yılında oyuncu Steven Roy ile evlenmiştir. Bağımsız Ruh En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibidir. Sayısız filmde rol almış usta oyuncunun bilinen filmleri arasında, Pompeii, Fido, Bahçemdeki Ateş Böcekleri, Akıl Almaz, Kırmızı Gezegen gibi önemli yapımlar bulunmaktadır.

Trinity ( Carrie-Anne Moss )

Matrix 4 Tv’de İlk Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Ülkemizde 2020 sonunda vizyona gelmesi beklenen filmin 3 ay öncesinden ABD’de yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Filmin ise ülkemizde Kanal D ya da Show Tv’de yayınlanması bekleniyor. Sinemada izleme fırsatı bulamayanlar ücretsiz olarak ulusal kanalda izlemek için 2022 yılını beklemesi gerekiyor.

Matrix 4 Tv’de İlk Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Matrix 4 ne zaman vizyona girecek tarihi ve oyuncuları kim olacak ? IMDB üzerinde 1,5 milyon oy ile 9 puan yaklaşmış Matrix filminin konusu ile farklı bakış yaratmıştır. Siz yeniden çekilecek film için ne düşünüyorsunuz? Sinemada gösterime girdiğinde gidecek misiniz?

Matrix 4 vizyon tarihi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2019