Mavi Reklamı Kıvanç Tatlıtuğ’un Yanındaki Erkek Kim 2018

Mavi Reklamı Kıvanç Tatlıtuğ’un Yanındaki Erkek Kim 2018… Mavi reklamının uzun zamandır reklam yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ yeni reklamı ile de karşımıza çıkıyor. Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye’nin en yakışıklı isimlerinden birisi. Bu yüzden de bu reklamlar oldukça merak ediliyor. Özellikle de Kıvanç Tatlıtuğ’un partnerleri merak ediliyor. Çünkü partneri genel de çok güzel mankenler oluyor. Yabancı mankenlerle birlikte reklam filmlerinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ’un bu sefer ki partneri bir erkek.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni Mavi reklamındaki partneride Türk bir erkek oyuncu. Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Mavi reklamında oynayacak olan oyuncunun adı Baran Bölükbaşı. Baran Bölükbaşı ve Kıvanç Tatlıtuğ’un rol alacağı Mavi reklamı yayınlandığı an sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Mavi reklamının yeni yakışıklı oyuncusu Baran Bölükbaşı Kimdir? Baran Bölükbaşı 1994 İstanbul doğumlu. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitim almıştır. Daha önce iki dizi de rol aldı. Yakışıklı oyuncu rol aldığı dizi de kendini tanıtmayı ve ünlenmeyi başarmıştı.

Mavi reklamında yer alıp Kıvanç Tatlıtuğ’un rol arkadaşı olacak Baran Bölükbaşı daha önce Adı Efsane ve Servet gibi dizilerde rol alan genç oyuncu Baran Bölükbaşı,Kıvanç Tatlıtuğ’a yeni reklamında eşlik edecek isim oldu.İkili yeni reklam filmi için birlikte kamera karşısına geçecek.

Baran Bölükbaşı’nın sevgilisi yok ve instagram hesabı https://www.instagram.com/baranbolukbasii/?hl=tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018