Mayın Tarlası Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti Hakkında Bilgiler

Ünlü yapım şirketlerinden biri olan Ömer Faruk Sorak ile birlikte yeni bir dizi üzerinde anlaşarak çok yakında mayın tarlası isimli diziyi beraber çekeceklerini duyurdular ve bu konuda bir anlaşmaya vardıklarını hem sosyal medyadan hem de görsel basının öğrenmiş bulunuyoruz. Mayın tarlası isimli dizinin çalışmalar şimdiden başlamış ve çok kısa sürede oyuncular ile görüşmelere başlanacağı ve dizinin 2019 yılında televizyonda yayına verileceğini öğrendik.

Aynı zamanda Bülent Turgut’un da ortakları arasında olduğu ülkemizde İstanbul ve İngiltere’de Londra merkezli T Company, ünlü yönetmenlerden birisi olan Ömer Faruk Sorak ile yaptıkları işbirliği ile güçlerini birleştirdi ve çok kısa bir süre sonra yeni dizinin hazırlıklarına başlanacağı ve yeni sezonda bomba bir dizi ile yani mayın tarlası ile ekranda fırtına gibi esmer planladığını öğrendik. Şimdilik dizi ile ilgili çok fazla detaylı bilgi yok.

Mayın Tarlası Dizisi Konusu Kanalı Özeti oyuncularıMayın Tarlası Dizisi Konusu Kanalı Özeti Hakkında Bilgiler

Ancak mayın tarlası dizisinin Macera dolu bir aksiyon filmini olacağı şimdiden belli, elbette adı daha sonra değişmezse. Ömer Faruk Sorak’ın patronu olduğu Böcek Film ile T Company şirketi arasında imzalanan yeni sözleşmeye göre 2019 yılında çekimleri başlayacak olan, ‘Mayın Tarlası’ adlı diziyi beraber çekmek için el sıkıştılar. Mayın tarlası dizisinin oyuncuları hakkında şimdilik herhangi bir açıklama yapılmazken hangi kanalda yayınlanacağı ise Muamma olmakla birlikte Büyük ihtimal Fox TV olacağı çünkü FOX TV’de birçok günde açık olduğu belirtildi.

Mayın Tarlası Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak Başroller belli mi?

Ancak yine de FOX TV kanalından mayın tarlası dizisinin yayınlayıp yayınlanmayacağı belirsizliğini koruyor, kısacası Kanalı ve oyuncu kadrosu henüz belli olmayan mayın tarlası isimli dizinin Eylül 2019‘da ekranlarda olması bekleniyor. Bu sayfamızda mayın tarlası dizisi ile ilgili oyuncu kadrosunu kimler kimlerin hangi rol ve karakterde mayın tarlası dizisine giriş yapacağına, mayın tarlası dizisinin Nerelerde hangi şehirlerde çekimlerden yapılacağını, ve mayın tarlası dizisinin konusu özeti şarkısı tüyoları gibi sizlere bilgi sağlayacak her türlü yazı ve görseli burada sizlerle paylaşacağımızı şimdiden belirtiriz.

mayın tarlası dizisi hakkında bilgilerMayın Tarlası Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda Olacak Bilgileri

Mayın tarlası dizisinin yayın tarihi kanalı kısacası oyuncuları ve tüm bilgileri hakkındaki detayları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız ancak ilerleyen zamanda mayın tarlası dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe biz de sizlere buradan paylaşmaya devam ediyor olacağız. Lütfen sizlerde mayın tarlası dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz diğer ziyaretçilerimize mayın tarlası dizisi hakkında fikirlerinizi yazabilir onlardan da görüşler isteyebilirsiniz. Şimdilik mayın tarlası dizisi ile ilgili söyleyeceklerimiz bu kadar.

Mayın Tarlası dizisinin hikâyesi Ali Kobanbay ve Ömer Faruk Sorak imzalı olacakmış son aldığımız bilgilere göre. Mayın Tarlası dizisinin hikâyesi Ali Kobanbay ve Ömer Faruk Sorak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mayın Tarlası Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti Hakkında Bilgiler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018