Maymunlar Cehennemi Savaş Müziği Filmde Çalan Şarkı Nedir Kim Söylüyor?

Maymunlar Cehennemi Savaş fragmanı yayınlandı. 14 Temmuzda tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de gösterime girecek ve hasılat rekorunu tazelemesi beklenen Savaş filminin Müziği Filmde Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor? diye merak konusu oldu ve googleden aratanlar dizihaberi.tv sitemize geldi.

Maymunlar Cehennemi Savaş fragmanda çalan yabancı şarkı müziği Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor? diye merak edenler için hemen yazalım. Şarkı İngiliz rock sanatçılarından birine ait. Maymunlar Cehennemi Savaş fragmanında Çalan Şarkının adı Nedir Kim Söylüyor? diye merak edenler veya bilenler varsa aşağı yazabilir.

Biz aradık ama bu fragmandaki şarkıyı kimin söylediğini tam olarak bulamadık. Bulan eden varsa lütfen aşağı yazsın ve gelen herkes okusun görsün Maymunlar Cehennemi Savaş Müziği Filmde Çalan Şarkıyı seslendiren kişiyi sanatçıyı ve şarkının müziğini öğrenmiş olurlar.

Bekliyoruz Maymunlar Cehennemi Savaş müziği şarkısını kimin söylediğini ve şarkının adını bilenler yazsın aşağı… Film 14 Temmuz 2017 de vizyona girecek ve yaklaşık 3 hafta vizyonda kalacak. Maymunlar Cehennemi serisinin üçüncü bölümünde Caesar ve maymunları, acımasız Albay’ın önderliğinde bir insan ordusuyla büyük bir çatışmaya zorlanır.

Maymunların hayal edilemez kayıplarından sonra Caesar, karanlık içgüdüleriyle mücadele eder ve türünün intikamını almak için kendi efsanevi macerasına başlar. Yolculuk onları en sonunda yüz yüze getirdiğinde; Caesar ve Albay, türlerinin ve gezegenin kaderini belirleyecek epik bir savaşta birbirlerine karşı savaşırlar.

14 Temmuz’da 2D, 3D altyazı ve dublaj seçenekleriyle sinemalarda

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.