Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi Müzikleri Jenerik Şarkısı Video Dinle

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi Müzikleri Jenerik Şarkısı Video Dinle… Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi O3 Medya’nın yapımcılığında yayınlanmaya başladı. Yönetmenliğini de Cevdet Mercan’ın yaptığı dizi oyuncuları ile de merak uyandırdı. Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih Sultan Mehmed’i canlandırdığı  Çetin Tekindor’un Çandarlı Halil Paşa rolüne hayat verdiği dizinin diğer oyuncuları Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Gürkan Uygun, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Mert Yazıcıoğlu.

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin dizi müzikleri de dizi başlamadan merak edildi. Tarih dizilerinde çalan fon müzikler çok etkileyici ve ihtişamlı oluyor. Önceden yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi, hala yayında olan Diriliş gibi dizilerin fon ve jenerik müzikleri indirilip bolca dinlenirken telefona arama sesi olarak kaydediliyor.

Kanal D ekranlarında uzun süre tanıtımları yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi sonunda yayınlandı. Yayınlanacak yayınlanmayacak fragmanı beğenilmedi tekrar çekildi derken yayınlanmaya başladı dizi. Mehmed Bir Cihan Fatihi umarız uzun soluklu bir dizi olur. Mehmed Bir Cihan Fatihi başrol oyuncusu olan Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’un rol aldığı dizilerden biten tutmayan hiç olması diyebiliriz.

Ancak son zamanlarda böyle olması makesef. En iyi denen diziler bile reyting kurbanı oldu ve erken final yapmak zorunda kaldı. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi umarız böyle olmaz. Peki Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin müziklerini kim yapıyor?

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizinin müziklerinin usta ismi Aytekin Ataş üstleniyor. Aytekin Ataş bu zamana kadar bir çok dizinin müziklerini yaptı. İşte bazı diziler; Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin müziklerini yaptı. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin müziklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde istediğiniz müzikleri yorum olarak yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.