Mehmed Bir Cihan Fatihi Gülbahar Sultan Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Kanal D ekranlarında uzun çekimler sonrasında ilk fragmanı görücüye çıkan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi oyuncuları da kesinleşmeye başladı. Dizide Gülbahar Sultanı oynayacak olan oyuncumuzda fragmanda yer almasa da belli oldu. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Gülbahar Sultan Kimdir Gerçek Adı Bilgilerini hakkındaki detayları ve resimleri instagramını sizlerle paylaşacağız buradan.

Kanal D’nin iddialı dizisi tam olarak ne zaman başlayacak henüz belli değil, Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Gülbahar Sultan adını çok fazla duyacağız dizide. Mehmed Bir Cihan Fatihi Gülbahar Sultan Kimdir gerçek adı soyadı nedir bu konuda sizlere bilgiler sunacağız ve resimleri beğeninize sunacağız. İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin Gülbahar Sultanı hakkında bilgiler:

Mehmed Bir Cihan Fatihi Gülbahar Sultan Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Mehmed Bir Cihan Fatihi Gülbahar Sultan rolünü oynayan oyuncu Sedef Avcı‘dır. Sedef Avcı daha önce bir çok dizide farklı rollerde oyunculuk yapmış ancak bir dizide hemde önemli bir dizide ilk kez başrolde yer alacaktır. Sedef Avcı hakkında bilgileri kısaca paylaşalım: 22 Ocak 1982 tarihinde Adana ilimizde doğan güzel oyuncu yine kanal D de ekrana gelen Menekşe ve Halil dizisi ile ünlenmeye başlamıştır.

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunu olan Sedef Avcı, Gaye Sökmen Ajansı’na bağlı olarak mankenlik yapmıştır. Ezel dizisindeki rolü ile oldukça beğeni toplamıştır. Evlat kokusunda da oldukça dikkat çekici olan Sedef Avcı Mehmed Bir Cihan Fatihinde Gülbahar Sultan rolünde yer alacaktır.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Gülbahar Sultan: Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizi büyük ihtimalle 2018 Son baharda yayınlanacak. Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Gürkan Uygun, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Mert Yazıcıoğlu ve Burak Tamdoğan’ın paylaştığı yapımda son olarak ‘Evlat Kokusu’nda rol alan Sedef Avcı‘yı da izleyeceğiz. Güzel oyuncu, Şehzade II. Beyazıt’ın annesi Gülbahar Sultan‘a hayat vereceği diziye 2. bölümde girecek. Mehmed: Bir Cihan Fatihi, yakında Kanal D’de başlıyor! Mehmed Bir Cihan Fatihi Gülbahar Sultan rolündeki Sedef Avcının Ezel dizisinden bir resmi: 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.