Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut Kimdir Gerçek Adı Bilgileri..Mehmet bir Cihan Fatihi dizisinde Korkut rolü Genç ve yakışıklı olması sebebiyle Çok merak edilecek. Korkut gerçekte kimdir Gerçek adı nedir belirtileri nelerdir tarihteki rolü nedir Bunları sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtık.

Mehmet Cihan bir Cihan Fatih’i dizisinde Korkut karakteri tarihte kimdir Korkut Osmanlı Devleti’nde görev yapan Yeniçeri askerlerinden biridir. Ona özel yapan ise Osmanlı veziri Azam’ın Çandarlı Halil Paşa ne güzel kızı beslenmeye Aşık olmasıdır. besleme de ona aşıktır.

Korkut oldukça cesur bir askerdir. Esleme’ye İshak Paşa’nın tüm planlarını anlatır. hain planından bahseder. Esleme bildiklerini ablasına anlatır ablası Melike de Fatih’i korumak adına Bütün olanları babasına söyler. Ablası Melike babasının gerçek yüzünü bilmemektedir. Fatih asıl zararı kişinin babası olduğunu hainin o olduğunu henüz bilmiyorlar.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmet Korkut karakterini canlandıran kişinin gerçek adı Mert Yazıcıoğlu. ehmet bir Cihan Fatih’i dizisi başrolleri Kenan İmirzalıoğlu Gürkan Uygun gibi başarılı tecrübeli oyunculardan oluşuyor. Korkut karakterini canlandıran Mert yazıcının öyle bir dizide yer alarak kendi adına daha yüksek veren taşıması muhtemel. Mehmet bir Cihan Fatihi dizisindeki rolüne oynayarak seyircinin beğenisine kazanacağından eminiz.

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?  1993 yılında doğmuştur. Yakışıklı oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesinde İşletme bölümü mezunudur. Oyuncunun kamera karşısına geçmesi tesadüfi olsa da Sonrasında 3 mota atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Dedemin İnsanları dizisinde oyunculuk yapan Mert Yazıcıoğlu ardından Umuda kelepçe vurulmaz dizisinde oynadı.

Karagül dizisinde oynaması ise adeta onu yıldızını parlatmıştır. Karagül’de Oynadığı Fırat karakteri ile çok sevildi ve takip edildi. Mehmed bir Cihan Fatihi dizisinde de Korkut karakterini canlandıracak ve eminiz bu rolü ile de çok beğenilecektir. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rVi3kKZqp48

https://www.youtube.com/watch?v=UgWQXeONksA

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.