Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Çandarlı’nın kızı rolü)

Kanal D’nin büyük merakla beklenen dizisi ekrana gelmek için gün sayarken kadrosuna da sürekli güncel isimler gelmeye devam ediyor. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden bahsediyoruz. Diziye yeni oyuncular girmeye devam ediyor. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine en son Melike isimli bir karakter dahil oldu. Peki dizideki Melike rolü Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri nedir buradan sizlerle paylaşacağız.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike Çandarlı’nın kızı rolünde diziye giren güzel oyuncudur. ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nin kadrosuna katılan sürpriz oyuncu Melike karakterine hayat verecek olan oyuncumuzun gerçek adı Leyla Tanlar’dır. Leyla Tanlar en son Paramparça dizisinde Cansu rolü ile oldukça beğenilmiş ve iyi bir oyunculuk sergilemişti. Peki Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike karakterini oynayacak olan Leyla Tanlar kimdir kısaca bilgilerine göz atalım:

Yeni dizide yeni bir rolde Leyla Tanlar: Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği Mehmet bir Cihan Fatihi isimli tarihi yapımda oynayacak olan oyunculardan biri daha beli oldu bugün. Kenan İmirzalıoğlunun başrolde oynayacağı Seda Bakan, Selin Demiratar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Metin Akpınar, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Burak Tamdoğan gibi önemli isimleri kadrosunda bulunduran dizide Çandarlı Halil Paşanın kızı Melike‘ye hayat verecek olan Leyla Tanları tanıyalım kısaca:

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike Leyla Tanlar Kimdir: 13 Aralık 1997 tarihinde İstanbul’da doğan güzel oyuncu eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamlayıp oyunculuk ve tiyatro eğitimleri almıştır. Bir çok diizde yan rolelrde oynasa da paramparça dizisindeki cansu karakteri ile ön plana çıkmaya başlamıştır. ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ dizisinde Melike rolü ile oldukça fazla konuşulacağını düşündüğümüz güzel oyuncu Ocak 2018’de Kanal D’de başlayacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin kadrosuna Çandarlı’nın kızı Melike rolüyle dahil olmuştur.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike rolünün instagram adresi; https://www.instagram.com/leylatanlaar  Sizde güzel oyuncu hakkında merak ettiklerinizi bizlere yazabilirsiniz..

Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike konusu için sitemize gelen binlerce ziyaretçimize teşekkür ederiz. Konu hakkında merak ettiklerinizi lütfen yazın bize.. İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi Melike rolündeki Leyla Tanlar‘ın son instagram paylaşımı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2018