Mehmed Bir Cihan Fatihi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğeni toplayarak ilk bölümü ile 3. sırada yer bulan Mehmed Bir Cihan Fatihi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? diye merak edenler için bu içeriği hazırladık. İlk bölümünü izleyemeyen ve yeniden izlemek veya kaçırmak istemeyenler için dizinin tekrarları yeniden ne zaman ekrana gelecek hangi günler hangi saatte Kanal D de yayınlanacak bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Fatih Sultan Mehmetin hayatını anlatan ve oldukça güzel bir dille senaryolaştırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ilk bölümü ile beğeni topladı. İlk bölümde izlenecek mi izlenmeyecek mi tutulur mu tutulmaz mı gibi bir endişe yaşayan diziler reytingler iyi gelince merak edenler ve izleyemeyip de yeniden yayınlanacak olan tekrar bölümlerini kaçırmak istemeyenler için bizlerde size bilgi vermek istiyoruz.

Kanal D Mehmed Bir Cihan Fatihi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Öncelikle Kanal D dizinin ilk bölümünden hemen sonra yeniden ekrana koydu diziyi. Yani ilk tekrarı dizinin bitiminden hemen sonra yayınlandı. Dizi ertesi günü Çarşamba gününde tekrarları devam edecek kanal D de. Saat 23.30 da yeniden tekrarı yayınlanacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi Tekrarı bununla da kalmayacak. Cumartesi ve pazar günleri saat 14.00 da yeniden tekrarları yayınlanacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi asıl sınavını 2. bölümü ile verecek.

Şimdilik Mehmed Bir Cihan Fatihi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? konumuza yazacaklarımız bu kadar. Salı gecesi Çarşamba günü Popstardan hemen sonra ve Cumartesi pazar günleri dizinin tekrarları ekrana gelecek Kanal D de. Yeni bölüm öncesine bakalım bu tekrarlar ile izleyici potansiyelini artıracak mı izleyip göreceğiz. Yeni gün ve saatle ilgili gelişmeler oldukça sayfamızı güncelleyip eklemelerde bulunacağız. Şimdilik hoşçakalın..

Haftanın Sorusu: Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisini Nasıl buldunuz? Beğendiniz mi? Fatih Sultan Mehmet rolü ile Kenan İmirzalioğlu başarılı bir rol yaptı mı sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmed Bir Cihan Fatihi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (14 Yorum)

  1. Kadın dizisini izliyoruz lütfen çarşamba yada perşembe ye alın yoksa diziye yazık olacak

  2. Çarşamba günü diriliş Ertuğrul var.saki gününde kadın.en uygun gün cuma. Günü bence

  3. Kenan imirzalioğlu bu dizi için çok iyi bir seçim olmuş. Diziyide çok basarı lı buldum

  4. Cok ilgimi cekmedi henuz kenanin olmasi fark katar diodum fakat o izlenimi alamadim henuz bakalim gorcez

  5. Kenan imirzalıoğlu tam bu rolün adamı çok yakışmış çok çok başarılı. Ama gününü doğru bulmadım reytingleri ve seyircileri kilitleyen iki dizi aynı gün oynuyor kadın dizisi ve ufak tefek cinayetler bence çarşamba daha uygundu neredeyse tv kanalları çarşamba boş. Yeterince reyting alamasa dizinin ve oyuncuların başarısızlığından değil günün yanlış secilmesinden olacak

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018