Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fatih dizi Seti Nerede (Kenan İmirzalıoğlu)

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçede dizi seti kuruldu merak edenler için konumuz:

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi çekim yeri seti nerede Fatih Dizisi Nerede Çekiliyor? Fatih dizi Seti Nerede (Kenan İmirzalıoğlu) nerede dizi çekiyor gibi soruların ardından bizde dizinin yeni sezonda ekrana gelmesi öncesinde çekim yerini ve setten haberleri sizlere ulaştıralım istedik.

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi Yeni Sezonda Bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Çetin Tekindor, Kenan İmirzalıoğlu gibi kaliteli oyuncuları bulunduran ve oldukça ses getireceği düşünülen yeni dizi Fatih bakalım izleyenlerden nasıl bir not alacak reytinglerde umduğunu bulabilecek mi.

2017-2018 sezonunda yayınlanacak olan ve dönem dizisi olacak ancak günümüzdeki güçlü devlet modelinin Osmanlı zamanındaki yapısal durumunu da ön planda anlatacak olan dizi Kanal D ekranlarının yeni sezon projesi olan Fatih’in çekimleri ağustos ayının sonlarında başlıyor. Dizinin Ekim ayı sonlarına doğru başlaması planlanıyor. Peki bu Fatih dizisi nerede çekiliyor Mehmet Bir Cihan Fatihi i seti nereye kuruldu, Kenan İmirzalioğlunun yeni dizisi nerede çekiliyor sete nasıl gidilir?

Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Nerede Çekiliyor: O3 Medya’nın yapımını üstlendiği yeni dizi Fatih Altan Dönmezin yönetmenliğinde İstanbulda Çekiliyor. İstanbul Surlarının kullanılacağı sahneler için valilik ve belediyeden izin alındı. Ayrıca 1453 Panorama müzesi ve İstanbulda Topkapı Sarayı da çekim yapılacak diğer mekanlar olacak.

Mehmed Bir Cihan Fatihi nerde set kuruldu hangi mekanlarda çekimler devam ediyor hangi il ve ilçe sınırlarında diye merak edenler için Mehmed Bir Cihan Fatihi setini sizler için görüntüledik. Resimleri sizlerle paylaşmak ve Mehmed Bir Cihan Fatihi nerede çekiliyor çekim mekanları nerede gibi sorulara yanıt vermek için detaylı resimli konumuzu sizlere sunuyoruz.

Mehmed Bir Cihan Fatihi nerede hangi ormanda çekildi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fatih dizi Seti Nerede (Kenan İmirzalıoğlu) (1 Yorum)

  1. Bende bu dizide kulanil masini istediğim 100 yılık bir at arabası var diziye kat ki yapmak adına

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Mart 2018