Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinde Kenan İmirzalioğlu Kiminle Başrolde Oynayacak

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Mehmet: Bir Cihan Fatihi‘nin Başroıl oyuncuları da yan kadrolarda kesinleşmeye başladı. Çok yakında fragmanı çıkacak olan Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinde kadın başrol oyuncuları kim olacak? Kenan İmirzalioğlu Kiminle Başrolde Oynayacak gibi sorular çok merak ediliyordu. Bizde sizlere yanıt vermek için bu içeriği hazırladık.

Kanal D de yeni sezon yüzlerinden biri olan ve Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı yönetmenliğini ise Altan Dönmez’in üstlendiği Mehmet Bir Cihan Fatihi Kenan İmirzalioğlunun partnerleri de belli olmaya başladı. Bu pahalı ve Türkiyenin hatta dünyanın merak ettiği güzel dizinin ilk tanıtım fragmanı da merak konusu oldu. Peki Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinde başrolde kimler var?

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizi kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Altan Erkekli gibi oyuncular ön planda olurken yardımcı rollerde Gürkan Uygun, Metin Akpınar, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Burak Tamdoğan gibi isimlerin rol alacağı dizide başrollerde oynayacak olan bayan oyuncuları da belli oldu. Mehmet Bir Cihan Fatihi kadın başrolleri kimler?

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde Çiçek Hatun rolü için Seda Bakan’la anlaşıldığı ve çok yakında sözleşme imzalayacağı açıklandı. Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisindeki Hatice rolü için de Selin Demiratar’a teklif götürüldüğü ve büyük ihtimal onunla da anlaşılacağı öğrenildi. Selin Demiratar ve Seda BAkanı son dakika değişikliği olmazsa dizide Hatice ve Çiçek hatun olarak izleyeceğiz.

Mehmet: Bir Cihan Fatihi‘ dizisi afişi geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Mehmet Bir Cihan Fatihi tanıtım fragmanı da yakında Kanal D’de olacaktır. İlk olarak dizihaberi.tv den sizlere sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin ve lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın. Teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017