Mehmet Bir Cihan Fatihi Firuze Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Bengi Öztürk)

Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça meraklı gözlerle seyredilen Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde Firuze karakteri Kimdir? merak konusu oldu. Bizde sizlere bu içeriğimizde Firuze karakteri hakkında bilgileri resimleri merak edilenleri paylaşmak istedik. Mehmet Bir Cihan Fatihi Firuze Bilgileri Gerçek Adı burada..

Mehmet Bir Cihan Fatihi Firuze karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bengi Öztürk’tür. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin yapımcılığını O3 Medya, yönetmenliğini Altan Dönmez, Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Funda Eryiğit, Sedef Avcı oyunculuklarını yaptığı diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Kanal D’nin yeni dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine 3. Bölümde Sultan Murat Han’ın cariyesi olarak Firuze karakteri dahil oluyor.

Sultan Murat Han’ın cariyesi rolüyle diziye ünlü oyuncu Bengi Öztürk dahil oluyor. Sultan Murad Han’ın gözde cariyesi olan Leyla ile yakın arkadaştır. Firuze’de gözde cariye olmayı istemektedir. Firuze amacına ulaşmak için her türlü entrikayı çevirecek ve amacına ulaşacaktır. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine dahil olan Bengi Öztürk Kimdir bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Firuze Bengi Öztürk Kimdir? 1980 Almanya doğumludur. Gazi Üniversitesi ekonomi mezunudur. Türkiye’nin Yıldızları isimli oyunculuk yarışmasına katıldıktan sonra tanınmış ve oyunculuk yapmaya başlamıştır. 2012 yılında Dila Hanım dizisinde rol aldı. 2013 yılında müzisyen Sedat Barış Orhun ile evlendi.
2014 Küçük Gelin dizisinde sonrasında ise 2017 de Dayan Yüreğim dizisinde rol aldı. Şimdi de Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Firuze Cariye rolünü canlandırıyor. Bu rolünde başarılar dileriz. Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Mehmed Bir Cihan Fatihi’ne 3. bölümde Sultan Murat Han’ın cariyesi Firuze karakteriyle ünlü oyuncu Bengi Öztürk dâhil oldu. Sultan Murad Han’ın gözde cariyesi Leyla ile yakın arkadaş olan Firuze içten içe gözde cariye olmayı istemektedir. Son derece hırslı olan Firuze, amacına ulaşmak için her türlü entrikayı çevirmekten çekinmeyecektir. Sizde Firuze rolü hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.