Mehmet Günsür Yeni Dizisi Ne Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak Partneri Kim

Mehmet Günsür Yeni Dizisi Ne Yeni Sezonda Hangi Dizide Rol Alacak Partneri Kim… Mehmet Günsür şuan gündemde olan isimlerden biri. Çünkü ilk internet online dizisi olan Fi de rol alıyor. Ve bu dizinin başrollerinden birisi. Mehmet Günsür rol aldığı Fi yakında bitecek. Peki Fi den sonra Mehmet Günsür hangi dizide rol alacak?

Mehmet Günsür Kimdir? 8 Mayıs 1975 te İstanbulda doğdu. Marmara Üniversitesi reklamcılık bölümünü okudu ancak bu alanda çalışmayan Mehmet Günsür müzik grubuyla şarkılar seslendirdiler. Çocuk yaşına rağmen kameralar önünde olan Mehmet Günsür oyunculuk eğitimi 25 yaşında aldı. İlk deneyimi reklam oldu. Sana Yağ reklamında rol aldı.

Coca Cola, Mavi Jeans ve Hotiç reklamında rol aldı. Mehmet Günsürün oynadığı dizi ve filmlerde şöyle; 1989 Cahide, 1989 Geçmiş Zaman Mimozaları, 1998 Sır Dosyası, 2003 Pilli Bebek, 2004 Kasırga İnsanları, 2005 Beyaz Gelincik, 2007 Bıçak Sırtı, 2011-2014 Muhteşem Yüzyıl, 2017 Fi…

Mehmet Günsür dizileri ve filmleri böyle. Yer aldığı her yapımda daha da ünlü olan Mehmet Günsür yayınlanacak olan dizilerinde aradıkları isim oldu. Fi dizisi bitince Mehmet Günsür ne yapacak? Oyuncular tv dizilerinin çalışma saatlerinin çok yoğun olduğunda çok şikayet ediyorlar. Buna göre de internet dizileri daha rahat çalışma yönünden.

Mehmet Günsür de ilk online internet dizisinde rol aldığı için belki bundan sonraki projesi de bu yönde olur. Mehmet Günsürün şimdilik resmi bir dizi ve film anlaşması yok. Yakın zamanda bir anlaşma imzalarsa sizlerle sayfamızdan paylaşacağız.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2017