Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Mehmetçik kut’ül Amare olarak bilinen dizi 2. sezonda kaldığı yerden TRT 1 ekranlarında devam ediyor. Dizinin yeni sezondaki adı Mehmetçik kutlu zafer olarak belirlendi ve Dizi yeni sezon ilk bölümü ile 23 Ekim 2018 Salı günü TRT 1’de ekrana gelmeye başladı. Diziye yeni katılan oyuncularla daha da genişleyen kadrosuyla Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? sorusuna bu konumuzda cevap vereceğiz.

Sevilerek izlenen ve tarih severlerin merak içinde izledikleri Birinci Dünya Savaşı’nda Osmanlı Devleti ile İngilizler arasında yaşanan ve kut’ül Amare bölgesinde yapılan savaşlardaki başarılarımızı anlatan İngilizlere karşı kazandığımız Zafer’i konu edinen ve ilk sezonunda oldukça başarılı bir yayın geçirdikten sonra 2. sezonunda Mehmetçik kutlu zafer adıyla devam eden ve Perşembe gününden salı gününe alınan dizi tekrarları hangi günlerde yayınlanacak saat kaçta TRT 1’de olacak bu kanımızda detaylarıyla açıklıyoruz.

Trt1 Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Mehmetçik kutlu zafer dizisi yeni sezon ilk bölümü ile 23 Ekim 2018 Salı günü saat 20.00 da TRT 1’de yayınlanmaya başladı. Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisinin ilk tekrarı ertesi günü 24 Ekim 2018 çarşamba günü Diriliş Ertuğrul başlamadığı için onun saatinde Saat 20.00 da ekrana gelecek. Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi 2. tekrarı ise cumartesi günü saat 00.00 da yani 27 Ekim 2018 cumartesi günü tam gece yarısında yayınlanacak.

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? TRT 1 gündüz saatlerinde izlemeye Müsait olanlar için de pazar günü saat 14.00 da Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisini yeniden ekrana getirecek ve dizi tekrar bölümü ile sizlerle buluşacak. Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisini gece yarısı izlemek isteyenler için de yine pazar gecesi 03.00 da dizi yeniden tekrar bölümü ile ekrana gelecek.

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?
Salı günü Saat 20.00 Yeni Bölüm
Çarşamba Saat 20.00 yeni bölüm tekrarı
Cumartesi Saat 00.00 tekrarı
Pazar Saat 14.00 ve gece 03.00 da

TRT 1 Ekranlarında sevilerek izlenen ve 2. sezonu ile de yine oldukça ilgi görecek olan Mehmetçik kutlu zafer dizisi bakalım reyting sonuçlarında yüzü gülecek mi dizinin sık sık tekrar edilmesi reytinglerin artmasına neden olacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz. Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisini sizler de beğendiğiniz mi yeni sezonunda yeni katılan oyuncularla birlikte dizi daha izlenebilir bir hale gelmiş mi? yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman
Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisinin tekrar günlerini ve yeniden ne zaman ekrana geleceğini tarih ve saat olarak yeniden yazarak konumuzu bitirmek istiyorum. Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?
Salı günü Saat 20.00 Yeni Bölüm
Çarşamba Saat 20.00 yeni bölüm tekrarı (Diriliş başlayana kadar)
Cumartesi Saat 00.00 tekrarı
Pazar Saat 14.00 ve gece 03.00 da

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2018