Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Reytingleri Nasıl tuttu mu izlendi mi? (Trt1)

Geçtiğimiz sezon Mehmetçik Kutül Amare olarak yayınlanan dizi bu sezon Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi adıyla Trt1 de ekrana geliyor. Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisinin yeni sezonda alacağı Reytingleri merak konusu oldu. Mehmetçik Kutlu Zafer reytingleri Nasıl tuttu mu izlendi mi? (Trt1) bu konuda sizlere buradan yazacağız ve detayları paylaşacağız.

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme oranları

İkinci sezonda gün değişikliği ile başlayan Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi ilk sezonda perşembe günleri ekrana geliyordu. Yeni sezonda Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi salı günleri ekrana gelecek. Salı günü hem Edho hemde Kadın gibi güçlü diziler olduğu için nasıl bir reyting alacak bizlerde çok merak ediyoruz. Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisinin alacağı reyting sonuçlarını buraya yazacağız.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizi reytingleri nasıl

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinden önceki sezon Mehmetçik Kutül Amare olarak yayınlanan dizimizin geçmiş bölümlerine ait reyting sonuçları ve analizleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Diriliş Ertuğrulun yapımcısından yeni bir dizi geliyor 18 ocak 2018 perşembe akşamı tarih dizisi öyle olmaz böyle olur dercesine. Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Reytingleri Nasıl tuttu mu izlendi mi? konumuzda dizinin alacağı reyting oranlarını ve izlenip izlenmeyeceği konusunda veriler ile birlikte sizlerin yorumlarını da alacağız bu sayfada.

Öncelikle kabul edelim ki Diriliş çok iyi bir referans olacak diziye. Çünkü yapımcısı özellikle vurguladı ki yeni dizi daha çok izlensin, yakın geçmişimize dair bilgiler belgeler ışığında yeni nesillerle buluşsun diye.. Mehmetçik Kutül Amare Dizisi 1. Dünya savaşında İngiliz ordusunu Suriye – Irak hattında ağır bir yenilgiye uğratan Osmanlı zaferini konu ediniyor.

Elbette biz orada sadece İngilizleri değil, siyonizmi, sömürgeciliği ve kapital batıyı da yere serdik ama bu savaşın sonunu değiştirmedi. Belki savaşın sonucu değişmedi ama İngilizler tarih boyuncu aldıkları az sayıdaki yenilgilerinden birini aldılar Osmanlı ordumuz karşısında. Ne topumuz fazlaydı nede askerimiz. Fazla olan tek şey yüreğimizdeki imandı..

Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Reytingleri Nasıl: 18 Ocakta başlayan dizi umarız iyi reytingler alır ve ömrü uzun olr. En son galasına giden Uzun adam (Recep Tayyip Erdoğan(ı ağlatmıştı dizi. Bakalım izleyenleri etkileyebilecek mi? Gerçek bir tarih dizisi izlemek isteyenler burada yaşanan soylu zafer karşısında Cumhurbaşkanımın gibi ağlayacak mı yoksa sıradan diziler gibi mi izleyecek. Umarız Mehmetçik Kutül Amare Dizi reytingleri iyi olur Ab ve Total sonuçları dizinin geleceği için oldukça önemli..

Mehmetçik Kutül Amare Dizisi tuttu mu izlendi mi? (Trt1) de ekrana gelen dizinin detayları ve yorumları diziden hemen sonra detaylı şekilde burada sizlere sunmaya çalışacağız. Dizi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Sizce Mehmetçik Kutül Amare Dizisi tutulur mu iyi izlenme oranları alır mı reytingleri iyi çıkar mı? Bekliyoruz yorumlarınızı.. İşte son fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Reytingleri Nasıl tuttu mu izlendi mi? (Trt1) (16 Yorum)

  1. Yahu bırakın reytingmiş felan hikayelerini geçen sezondan kutul amare ifadesini kaldırdınız şimdide dizi bi o gün bi bügün tarihiyle oyna şimdide diziyi kaldır ne oldu İngilizler rahatsız mı oldu heee TRT anca milletden faturadan pay al izlenen diziyi kaldır nedemeli ki sizlere kimin hizmetindesiniz

  2. Konu güzel fakat müzik filmin ruhunu yansıtmamış.daha güzel yapılabilirdi “Payitaht Abdulhamid” isimli filmin müzikleri gibi

    • Payitaht müziği biraz üzüntü ifade ediyor çünkü Osmanlı’nın çöküşü ve devletimizin o an yıkılışı söz konusu. Kutlu zafer’in müziği ise olması gerektiği gibi daha coşkulu ve bir askeri zaferi çağrıştırıyor

  3. müthiş bir yapım emeği geçen herkese teşekkürler. unutturulmaya çalışılan tarihimiz canlanıyor.

  4. Tutulacak cünkü gercek Tarihten bahsediliyor Yalan York. Ayriyeten simdiye kadar islami bukadar Güzel bir sekilde anlatilmasina cok sevindik sonunda dirilis ertugrul gibi güzel bir dizi daha dogyor umuyoruz ki Halk olarak daha fazla böyle güzel islam icerikli ve vatan icerikli diziler Gelir.

  5. Içinde bir firkete iman ve vatan sevgisi olan kaçırmaz bi diziyi…ve tarihini ve şanlı türk ırkıyla gurur duyan herkezi davet ediyoruz…hayırlı uğurlu olsun

    • Kardaş. Şanlı islam milleti tüm müslüman ırkları kapsar. Pencereye bu noktadan bakmak lazım. Ben bir Kürt olarak İslâma yaptıkları hizmet Türklerle iftihar ediyorum.

  6. Içinde bir firkete iman ve vatan sevgisi olan kaçırmaz bi diziyi…ve tarihini ve şanlı türk ırkıyla gurur duyan herkezi davet ediyoruz…hayırlı uğurlu olsun

Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2018