Mehmetçik Kutlu Zafer kaç bölüm sürecek ne zaman kaçıncı bölüm final yapıp bitecek?

Trt1 de ekrana gelen Mehmetçik Kutlu Zafer kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak kaçıncı bölümde bitecek? diye merak edenler için bu konumuzu açtık. Mehmetçik TRT 1 ekranlarında salı günleri yayınlanan geçtiğimiz sezon Mehmetçik kut’ül Amare diye yayınlanan dizinin 2. sezon devamı niteliğinde çekilmekte olan ancak yeni sezonda reytingleri gittikçe düşen ve ilk 10 sıralamaya bile girmekte sıkıntıya düşen Mehmetçik dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek diye merak edenler için konuyu açmış bulunuyoruz.

Mehmetçik Kutlu Zafer kaç bölüm sürecek ne zaman kaçıncı bölüm final yapıp bitecek?Mehmetçik Kutlu Zafer kaç bölüm sürecek ne zaman kaçıncı bölüm final yapıp bitecek

Öncelikle söylememiz gerekir ki geçtiğimiz sezon perşembe günleri oldukça iyi reytingler almayı başaran Mehmetçik kut’ül Amare dizisi bu sezon Mehmetçik kutu Zafer olarak yayınlanmaya başladı ancak araya salı günleri Avrupa Ligi maçlarının girmesi nedeniyle birkaç hafta yayınlanmayan Mehmetçik kutlu zafer dizisi hızla reyting kaybetti. Reytingleri düşen Mehmetçik dizisi ilk 10 sıralamaya bile giremezken genellikle 14-15-16 sıralarda yer almaya başladı.

Reytingleri bu kadar düşünce Mehmetçik kutlu zafer dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek 2019 Mayısta sezon finali mi yapacak yoksa final yapıp ekrana veda mı edecek gibi sorular merak edilmeye başlandı. Hemen belirtelim ki TRT 1 ekranlarındaki dizinin geçtiğimiz sezon merak edilen izlenen yapısı bu sezon biraz bozulmuş gibi görünüyor. Hem dizinin konusu ve gidişat hakkında izleyici artık fikir sahibi olduğu için eski izleyenler bile diziyi bıraktı, hem de salı günü kadın dizisi, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve ufak tefek cinayetler (Yakında Final yapacak) gibi dizilerin yer aldığı oldukça zorlu bir günde reyting almak da çok sıkıntıya düştü.

Mehmetçik Kutlu Zafer Neden izlenmedi reytingleri nasıl kaçıncı bölüm final yapıp bitecek? 

Ayrıca TRT 1’de 2 sezon olarak tasarlanan Mehmetçik kutlu zafer dizisi reytingleri düşük gitmesi nedeniyle Büyük ihtimalle bu sezonun sonuna bile kalmadan dizi erken final yapabilir. dizinin erken final yapıp yapmayacağını şimdi bilemiyoruz ancak ilerleyen zamanla reytingler çok daha düşerse büyük ihtimalle TRT 1 yeni yayınlanmayı bekleyen dizilere yol açmak için Mehmetçik kutlu zafer dizisi erken final yaptırabilir. Elbette bunun için dizinin almış olduğu son reytingleri sizlere söylememiz doğru olur işte Mehmetçik kutlu zafer dizisinin son aldığı reytingler:

Mehmetçik kutlu zafer dizisi kaç bölüm sürecek

3 civarında Total reytingler almaya devam eden Mehmetçik kutlu zafer dizisi Elbette bu düşük reytinglerde çok fazla devam edemeyecek gibi görünüyor. zaten senaryonun asıl amacı halka ulaştığı ve artık dizinin bundan sonra yeni yazılan senaryosu çok fazla takip edilmeyebilir. Bu yüzden reytinglerin daha da aşağıya düşmesi mümkün gözüküyor. ilerleyen zamanda Mehmetçik dizisinin AB ve Total Reyting sonuçlarına buradan sizler için paylaşmaya devam edeceğiz.

Kısacası Mehmetçik kutu Zafer dizisi kaç bölüm devam eder ne zaman biter final mi yapar sezon finali gibi sorulara bir kez daha yanıt vererek konumuzu bitirmek istiyorum. Mehmetçik dizisi bu hafta 4 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 25 bölümü yayınlandı, büyük ihtimalle dizi 40. bölümde final yapacak ekrana veda edecektir. Ancak yapımcı sezon sonuna kadar devam eder ve TRT de buna müsaade ederse dizi 50. bölümü görüp final yapabilir.

Mehmetçik dizisinin gelecek yıl devam etmek için sezon final planı olduğunu zannetmiyorum, Bu yüzden Mayıs ayında sezon finali yerine final yaparak ekrana veda edecektir. Ancak yine de dizilerle ilgili kesin konuşmak elbette çok zor olduğu için ilerleyen zamanda neler değişecek neler gelecek izleyip göreceğiz. Sizlerde Mehmetçik kutlu zafer dizisi hakkında bitip bitmeyeceği final yapıp, final yapmayacağı hakkındaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazarak diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmetçik Kutlu Zafer kaç bölüm sürecek ne zaman kaçıncı bölüm final yapıp bitecek? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2018