Mehmetçik Kutlu Zafer Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Yeni Sezon Gelen Oyuncular Kimler? Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonu hala başlamadı. Merakla beklenen yeni sezonunda ekibe yeni oyuncularda dahil oluyor. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonu bilgileri yeni oyuncuları hakkında sizleri bilgilendirmek için konumuzu açtık.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi sezon finalinde olanları hatırlayalım; Şefik, Üsküplü’nün İngiliz karargahına sızıp önemli bilgiler getirmesinden memnun şekilde bilgileri dinler. Ama Cox büyük bir oyun kurmuştur. Şefik orduyu tuzağa götürür. Cox planını devreye koymuştur ve Osmancık Taburunu savunmasız şekilde yakalayacaktır.

Üsküplü Şefik’in de bu tuzağa düştüğünü bilmiyor. Bu yüzden de Abadan Petrol Rafinerisine az sayıda askerle saldırır. Amacı petrol rafinerisini alıp orduya petrol sağlamak. Rafineriyi İngilizlerden korumak ister. Üsküplü son anda zor bir karar vermek zorunda kalır. Kut şehri için çok zor günler başlayacaktır. Kut şehri için hala bir umut vardır.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonu 27 eylül perşembe akşamı yayına başlayacak. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonunda katılan oyuncular ile dizinin senaryosu şekillenecek daha çok beğenileceği umuluyor. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonda katılan oyuncuları tanıtalım.

Mehmetçik Kutlu Zafer Cansu Tosun Kimdir Hangi Rolde? Cansu Tosun diziye Neccar’ın kızı Fatma rolüyle katılacaktır. 1988 Almanya doğumludur. Cansu Tosun 2018 yazından Çukur dizisinin Vartolu Saadettin’i Erkan Kolçak Köstendil ile evlenmiştir. Cansu Tosun daha önce Bugünün Saraylısı, Küçük Hanımefendi,Kayıp, Göç Zamanı, Familya dizisinde rol aldı.

Mehmetçik Kutlu Zafer yeni sezon Tansu Taşanlar Kimdir Hangi Rolde?  Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonuna katılan Tansu Taşanlar önceki sezon Çukur dizisinde Avukat Nazım rolündeydi.  Tansu Taşanlar 1984 Ankara doğumludur. İlk dizisi Küçük Kadınlar oldu. Tansu Taşanlar daha önce Vatanım Sensin, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk, Veda, Muhteşem Yüzyıl, Bir Bulut Olsam, kara Yazı dizilerinde rol aldı.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonuna katılan Cansu Fırıncı Kimdir? Cansu Fırıncı 1982 Ankara doğumludur. 2011 yılında Urfalıyım Ezelden dizisi ile ilk kez oyunculuğa başladı. Kızlarım İçim dizisinde rol aldı. Cansu Fırıncı asıl ününü Kırgın Çiçekler dizisi ile yaptı. Tacizci üvey baba rolüyle büyük üne sahip oldu.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonuna Berk Erçer Katıldı. 1983 İstanbul doğumludur. Profesyonel bir fotoğrafçıdır. Doktorlar dizisinde rol almıştır. Kurt Seyit ve Şura, Medcezir, Bedel dizilerinde rol aldı.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yeni sezonuna katılan Dilşad Çelebi Kimdir? 1984 İstanbul doğumludur. Bir dönem çizgi film yazarlığı yapmıştır. Gaye Sökmen ajansına katılır ve reklam filmlerinde rol almıştır. Burada başarılı yönetmenlerle çalışır. 2008 Derbest, Alayına İsyan, Gönülçelen, Seni Bana Yazmışlar, Bugünün Saraylısı, İntikam, Eve Dönüş, Aliya dizi filmlerinde rol almıştır.


Sevilerek izlenen ve ilk sezonda oldukça ciddi bir reyting oranı ile başarılı bir iş çıkaran perşembe akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler? diye merak edenler için bu içeriği hazırladık. Diziye gelen giden tüm oyuncuları bu sayfaya düzenli olarak ekleyeceğiz.

TRT 1 ekranlarında perşembe günleri yayınlanmakta olan Mehmetçik kut’ül Amare dizisi 2. sezonu ile 2018 Eylül ayında izleyicisine merhaba diyecek. Yeni sezon çekimlerine başlayan kut’ül Amare dizisinin oyuncu kadrosunda diziye katılan ve diziden ayrılan oyuncuların kimler olduğunu bu konumuzda incelemeye çalışacağız.

Perşembe akşamları oldukça ilgi ile izlenen ve tarihi bir zaferimiz olan İngilizlere karşı Birinci Dünya Savaşındaki şerefli mücadelemizi yansıtan kut’ül Amare zaferimizin anısına hazırlanmış olan Mehmetçik kut’ül Amare dizisi yeni sezonda da kaldığı yerden TRT 1 ekranlarında devam edecek. Bu tarihi dizinin daha işlevsel ve daha izlenebilir olması için yeni sezonda diziye katılan bazı oyuncular ile rollerini tamamladıkları için diziden ayrılan bir takım oyuncular bulunuyor.

Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Yeni 2. Sezon Ayrılan Oyuncular Kimler?

Mehmetçik kut’ül Amare dizisinden 2018-2019 yeni sezonda ayrılan oyuncular kimler diye merak edenler için hızlıca oyuncuları aktarmak istiyorum. Kut’ül Amare dizisinden ilk ayrılan oyuncu dizinin başrolü olan Kaan Taşaner oldu. Süleyman askeri rolünü başarıyla oynayan ve diziye büyük bir renk katan Kaan Taşaner Diziye özel sebeplerinden dolayı veda etti ve ilk sezonun sonuna doğru diziden ayrılmıştır. Yeni sezonda da Süleyman askeri karakterini yani Kaan Taşaner i dizide göremeyeceğiz.

Mehmetçik Kut'ül Amare Yeni 2. Sezon giden Oyuncular Kaan taşaner

Mehmetçik kut’ül Amare dizisinde yeni sezonda ayrılan bir yer oyuncuda Gamze Özçelik oldu. Dizide Elizabeth rolünü canlandıran Gamze Özçelik oldukça başarılı bir gazeteci rolünü oynuyor ve kut’ül Amare civarında bir çok noktayı özellikle Suriye’nin farklı bölgelerine Şam başta olmak üzere Halep civarını fotoğraflayarak İngiliz askeriyesine ajanlık yapıyordu.

Elizabeth rolündeki Gamze Özçelik yeni sezonda kut’ül Amare dizisinde yer almayacak. Victoria karakteri de bir süre sonra diziden ayrılabilir ancak kritik bazı sahneleri olduğu için şimdilik bekliyor. Süleyman askeri rolünden sonra Elizabeth karakteri de Mehmetçik kut’ül Amare dizisinden ayrılmış oldu.

Kut'ül Amare Dizisi Yeni Sezon Ayrılan Oyuncular Elizabeth

Mehmetcik Kut-ul Amare dizisine 2. sezonda Yeni Gelen Oyuncular kimler?

Mehmetçik kut’ül Amare dizisi yeni sezona hazırlanırken kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Diziye yeni katılan kadın oyuncu ilk sezonun sonuna doğru katılmış olan Neccarın kızı Fatma rolünü canlandıracak olan Cansu Tosun’dur. Fatma rolünü canlandıracak olan oyuncu Cansu Tosun hakkında sitemizde detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Mehmetçik Kut'ül Amare Yeni 2. Sezon gelen Oyuncu cansu tosun
Cansu Tosun kısa süre önce çukur dizisinin Vartolu isimli oyuncusu ile evlendi. Erkan Kolçak Köstendil ile evlenen Cansu Tosun yeni sezondaki dizisi Mehmetçik kut’ül Amare de devam edecek. Fatma rolüyle diziye giren Cansu Tosun daha önce birçok dizide başrollerde oynamıştı. en son Bugünün Saraylısı isimli dizi rol alan Cansu Tosun yeni sezonda kut’ül Amare dizisi ile yoluna devam ediyor. Neccarın Kızı Fatma rolü hakkında daha fazla bilgi almak için Tıklayın >> Kutül Amare Fatma Kimdir? Neccar’ın Kızı Fatma

ÖNEMLİ: TRT1’in sevilen dizisi “Mehmetçik: Kut’ül Amare”nin kadrosuna sürpriz isimler!
Yapımcılığını Bozdağ Yapım – Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin yeni sezonuna Tansu Taşanlar, Berk Erçer, Cansu Fırıncı ve Dilşad Çelebi katıldı. Kamil Aydın’ın yönetmenliğini yaptığı dizi hafta sonu sete çıkacak.

Mehmetçik Kut’ül Amare Tansu Taşanlar  (Çukur dizisinde Avukat rolündeydi)
Mehmetçik Kut'ül Amare Tansu Taşanlar çukurdan sonra yeni dizisi

Mehmetçik Kut’ül Amare Berk Erçer

Mehmetçik Kut'ül Amare Berk Erçer kimdir

Mehmetçik Kut’ül Amare Cansu Fırıncı (Kırgın Çiçekler Kemal Rolü)

Mehmetçik Kut'ül Amare Cansu Fırıncı kırgın çiçekler kemal

Mehmetçik Kut’ül Amare Dilşad Çelebi

Mehmetçik Kut'ül Amare Dilşad Çelebi hangi karakter

Trt1 de Kut’ül Amare Dizisi Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler? yeni gelen veya giden oyuncular oldukça buraya eklemeye devam edeceğiz. Sizlerde yeni sezonda Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden tüm yorumcularımıza teşekkür ederiz. “Mehmetçik: Kut’ül Amare” yeni sezonuyla yakında TRT1’de!

Tansu Tașanlar, Cansu Fırıncı, Berk Erçer ve Dilşad Celebi Mehmetçik “Kutül Amare” Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu…

Tansu Tașanlar, Cansu Fırıncı, Berk Erçer ve Dilşad Celebi Mehmetçik Kutül Amare

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmetçik Kutlu Zafer Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2018