Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Elizabeth Kimdir (Gamze Özçelik) Bilgileri

Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Elizabeth kimdir, Gamze Özçelik Kimdir Bilgileri… Mehmetçik Kutül Amare Dizisi 18 ocakta yayınlanmaya başlıyor. Yayınlanacak olan dizinin oyuncuları bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Bu konumuzda da Mehmetçik Kutül Amare Dizisine Elizabeth rolüyle katılacak olan oyuncuyu göreceğiz.

Kutül Amare Gazeteci Elizabeth: Gamze Özçelik uzun zamandır ekranlardan uzak duruyordu. Hayırsever olarak çalışıyordu. Afrikada çocuklarla sosyal sorumluluk projeleri yapan oyuncu artık ekranlara dönüyor. Hemde tarihi bir diziyle. TRT1’de yayınlanacak Mehmetçik Kutül Amare Dizisinde oyuncu oluyor. Mehmetçik Kutül Amare Dizisinin yapımcısı ve senaristi aynı zamanda Diriliş Ertuğrul dizisininde senaristi ve yapımcısı.

Kutül Amare Gazeteci kız Elizabeth: Mehmetçik Kutül Amare Dizisi 18 Ocak perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Osmanlı İmparatorluğu en büyük ve son büyük zaferi olarak tarihte yer alan ve İngilizlerin bozguna uğratıldığı kuşatma anlatılıyor. Mehmetçik Kutül Amare kuşatması yer alıyor dizi de. Mehmetçik Kutül Amare Dizisinin oyuncuları da Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum da rol alıyor.

Gamze Özçelik Mehmetçik Kutül Amare Dizisinde Elizabeth rolünü canlandırdı. Gamze Özçelik Kimdir? 26 Ağustos 1982 İstanbul doğumludur. 1999 Elite Model Look yarışmasına katıldı ve 4. seçilmitir. 2000 yılında güzellik yarışmasına katıldı ve 2. seçildi.  En son Fatih dizisinde Çiçek Hatun’u canlandırdı. Gamze Özçelik’in daha önce rol aldığı diziler şöyle; Arka Sokaklar, Canan, Savcının Karısı, Düşler ve Gerçekler, Serseri, Tatlı Hayat, Cinlerle Periler ve Eyvah Kızım Büyüdü dizilerinde oynadı.

Kutül Amare Gazeteci Elizabeth en son Bağdata doğru yol aldı. Süleyman Askeri onu yakaladı ve Amerikalı bir gazeteci olduğunu anlayınca göz altında tutmaya başladı. Peki Kutül Amare dizisindeki Gazeteci Elizabeth asıl amacı nedir, gazetecilik yapmak mı yoksa bu görünüm altında vatanı keşfedip casusluk mu? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2018