Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Yeni dizilerden olan Mehmetçik Kutül Amare dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek? izleyenlerin bu sorusuna cevap vereceğiz bu konuda. Trt 1 de devam eden ve oldukça iyi bir izleyici kitlesi yakalayan Mehmetçik Kutül Amare dizisi 3 bölümü geride bıraktı. Reytinglerde yüzü gülen ve Bizim Hikaye dizisinden sonra genellikle 2. sırada yer bulan dizimizin ne zaman biteceği ve kaç bölüm süreceği kaçıncı bölümde final yapacağı merak konusu oldu. Bizde meraklısına konuyu irdeleyip cevap verelim istedik.

Son dönemde Trt1 ekranlarında yayınlanan tüm diziler ilgi görüyor. Bunlardan sonuncusu da Kutül Amare dizisi oldu. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin aslında bir dönem dizisi olması nedeniyle bir dönem ekrana gelmesi bekleniyordu. Yani Ocak ayında başlayan dizi Mayıs sonuna kadar devam edecek ve 2018 Mayıs ayının sonunda 20. bölümü ile final yapacaktı. Ancak son haberlere göre sevilen ve tutulan bu dizi reytinglerde gösterdiği başarının ardından hemen bitecek gibi görünmüyor.

Trt1 Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek final yapacak?

Dizinin 20. Bölümde bitmesi final yapılması ön görülüyordu. Ancak son bilgilere göre dizinin güzel reytingleri devam ederse bir sezon daha devam edebilir ve belirlenen senaryonun devamı gelebilir. 1. Dünya savaşında Irak Suriye cephesindeki en kritik bölge olan Kutül Amareyi konu alan dizi buradaki Osmanlı taarruzu sonrasında geri çekilen İngiliz ve İhanet eden Arap şeyhlerinin hezimetini konu alıyor.

Böylesine güzel bir konusu olan ve yakın tarihimizdeki önemli bir zaferi konu alan Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Kaç Bölüm Sürecek sorusuna şimdilik 20 bölüm diyoruz ama eğer dizinin bu reyting başarısı devam ederse önce 40 bölüme sonra da 60 bölüme uzatılabileceğini öğrendik.

Peki Mehmetçik Kutül Amare Dizisi Ne Zaman Bitecek final yapacak? Bölüm sayısına bağlı olarak Kutül Amare dizisi Mayıs 2018 de final yapması ön görülüyordu. Ancak dizi oldukça sevilip tutulunca reytinglerdeki başarısına bağlı olarak gelecek sezonda kaldığı yerden devam edebilir. Bu konu şimdilik kesinlik kazanmasa da ileriki günlerde daha net bir cevap yazacağız ve konumuzu güncelleyeceğiz.

Siz nasıl buldunuz Kutül Amare dizisini? Mehmetçik Kutül Amare devam eder mi yoksa final yapıp sezon sonunda biter mi? Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi bizlere yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. tek kelimeyle -mükemmel,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.