Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Nezaman Başlayacak Yeni Oyuncular Kimler?

Yeni Sezonda Trt1 ekranlarında yayınlanmasını beklediğimiz Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Nezaman Başlayacak Yeni Oyuncular Kimler? diye gelen sorulara hemen yanıtlar verelim. Sevilen kanal Trt1 de ekrana gelecek olan Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Ekim ayında ekranda olması bekleniyor.

Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Oyuncuları oldukça Zengin: Yeşilçam’ın usta oyuncusu Serdar Gökhan dizide Gazi Pehlivan rolünde oldukça güçlü zeki ve tecrübeli bir komutan rolünde oynayacak. Yeni Sezonda yeni dizisi ”Mehmetçik Kut’ül Amare” ile ekranların adeta tozunu alacak olan Trt1 ayrıca Diriliş dizisi ile oldukça sevilip tutuluyordu.

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi Osmanlı Devletinin İngilizlere karşı büyük zaferinin konu edineceği olayların arkası önü ile detaylıca değerlendirilip o günleri hafızalarda canlandırmayı temel amaç edinen bir dizi olacak. En son Diriliş Ertuğrul’da izlediğimiz başarılı oyuncu Mehmet Bozdağın yapımcılığını yaptığı dizinin ana karakterlerinden Gazi Pehlivan‘ı canlandıracak olan başrol oyuncularından biri olan Serdar GökhanMehmetçik Kut’ül Amare Gazi Pehlivan Kimdir

Gazi Pehlivan Serdar Gökhan Kimdir? 15 Mayıs 1946 Bolu/Mudurnu il ve ilçemizde doğan Yeşilçam’ın efsane isimlerinden biridir. 1966 yılında yolunun düştüğü Yeşilçam ile tanışan usta oyuncu Kadırgali Ali, Acı Yudum, Malkoçoğlu Kurt Bey, Kara Pençe, Beyto, Acı Severim Tatlı Severim ve Yıkılış adlı filmlerde rol almıştır. Yeşilçam filmlerinin yanı sıra televizyon dünyasında Duvardaki Kan, Güneşe Doğru, Karaoğlan, Sev Kardeşim, Kırmızı Işık, Fatmagül’ün Suçu Ne, Babalar ve Evlatlar, Kurt Seyit ve Şura ile Diriliş Ertuğrul gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Nezaman Başlayacak Yeni Oyuncular Kimler? Dizi Yeni Sezonda Trt1 ekranlarında Ekim ayında başlaması bekleniyor. Yeni oyuncular diziye katıldıkça sizlere buradan duyuracağız. Sizlerde Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi hakkında bilgilerinizi veya yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

https://www.youtube.com/watch?v=KWJlC3bYfe

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017