Mehmetçik Kutül Amare Elizabeth Gamze Özçelik Neden Ayrıldı Çıktı?

Merak ettiğiniz Mehmetçik Kutül Amare Elizabeth Gamze Özçelik Neden Ayrıldı Çıktı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Mehmetçik Kutül Amare Elizabeth Gamze Özçelik Neden Ayrıldı Çıktı? Mehmetçik Kutül Amare dizisinden bir ayrılık haberi geldi. Önceki günlerde Kaan Taşaner’in de ayrılık haberinin geldiği dizi de Elizabeth karakterini canlandıran Gamze Özçelik’te diziden ayrıldı. Trt1  de yayınlanan dizi de neden ardarda ayrılık haberleri geliyor göreceğiz.

Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Elizabeth rolü zeki bir gazetecidir. Gazetecilik sadece görünen kimliğidir. O aslında bir casustur.  32 yaşında olan Elizabeth Osmanlı’nın Ortadoğu’daki planlarını öğrenip İngilizlere iletmektedir. İşi casusluk olduğu için de hayatı her zaman risk altındadır. Elizabeth yeni bölümde ölerek diziden ayrılmıştır.

Gamze Özçelik senaryo gereği Mehmetçik Kutül Amare dizisinden ayrılmıştır. Elizabeth tarihi kurgu içerisinde ölmüş bu yüzden de canlandırdığı Gamze Özçelik diziye veda etmiştir. Gamze Özçelik’e yeni dizilerinde başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2018

Dizi Haberleri