Mehmetçik Kutül Amare Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli mi?

Trt1 ekranlarında oldukça başarılı bir iş çıkaran ve beklenmedik ölçüde reyting almaya başlayınca başrol oyuncularına yeni takviyeler yapılan Trt1 de perşembe akşamları ekrana gelen Mehmetçik Kutül Amare Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli mi? soruları gündeme geldi. Çünkü dizinin sezon finali tarihi belli olunca merak edilen husus yeni sezon kaldı.

Tüm tarihi dizilerinden yeni sezon onayları alan Trt1 dizilerinin son belirsizliğini Kutül Amara dizisi yaşıyordu. TRT 1’den onay almayı bekleyen Mehmetçik Kutül Amare yeni 2. sezon onayını almayı başardı ve erteleme olmazsa 7
haziran perşembe sezon finali yapacak. Peki Kutül Amare 7 Haziran Perşembe günü ilk sezonuna noktayı koyacak, dizi yeni sezon tarihi belli mi?

Aldığımız son bilgilere göre 27 Eylül perşembe günü yeni sezonun ilk bölümü Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Kutül amare dizisi yaz aylarında boş durmayacak. Daha kapsamlı bir senaryo ile kadrosunu da genişletecek olan Mehmetçik Kutül Amare dizisi yeni oyuncuların katılımı ile Ağustos ayının sonunda yeni sezon çekimlerine başlayacak.

Yeni sezonda oldukça seri ve aksiyon dolu sahnelere yer vermek isteyen dizi için bir kötü haber aldık. Mehmetçik Kutül Amare dizisinin yayınlandığı perşembe günleri Kanal D ekranlarında Kurtlar Vadisi yeniden başlayacakmış. Eğer Kurtlar Vadisi başlarsa Kutül Amarenin izleyici kitlesi oldukça düşücektir ama bakalım nasıl bir reyting alır yada Kurtlar Vadisi Pusu eskisi gibi izlenirmi zamanla göreceğiz.

Mehmetçik Kutül Amare Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihini tekrar yazarak konumuzu tamamlayalım: Mehmetçik Kutül Amare Yeni 2. Sezon 27 Eylül Perşembe akşamı başlayacak. Eğer gecikme veya değişiklik olacak olursa buradan sizlere duyuru yapıyor ve konumuzu güncelliyor olacağız.

Mehmetçik Kutül Amare Yeni 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2018