Mehmetçik Kutül Amare Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Mehmetçik Kutül Amare Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri… Kurtuluş Savaşında İngilizlere karşı kazandığımız son zafer olarak tarihe geçen olay Trt ekranlarında dizi olarak yayınlanıyor. Kutül Amare kuşatması Trt1 de çok güzel bir dizi olarak yayınlanacak. Trt1 dönem dizileri konusunda çok iddaalı yıllardır her yayınladığı dönem dizisi çok beğenildi.

Kutül Amare dizisi fragmanı yayınlandı. Fragmanda görülen ve güzelliği ile dikkat çeken Zeynep kimdir bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı ve senaristi olan Mehmet Bozdağ aynı zamanda Kutül Amare dizisininde senaryosunu yazıyor. Yönetmen koltuğunda da Mustafa Şevki Doğan var. Muhteşem bir hikayenin yer alacağı dizi de oyuncularda özenle seçildi. Kostümlerinden dekoruna her şey tarihe uygun olarak hazırlandı. Kutül Amare dizisi Zeynep karakterini de sizlerle paylaşacağız.

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Gamze Özçelik, Özgü Kaya, Yevlaviya Dedova, Semih Ertürk, Uğur Karabulut, İsmail Hakkı, ve Serdar Gökhan. Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin Zeynep karakterini de oyuncu güzel Özgü Kaya canlandırıyor.

Özgü Kaya kimdir? Özgü Kaya 1996 İstanbul doğumludur. Özgü Kaya İstanbul Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümünde eğitim gördü. Gitar çalmak, gezmek ve fotoğraf çekmek hobileri arasında. 2017 yılında Adı Efsane dizisinde Sibel karakterini canlandırdı. Dizide Fiko’nun sevgilisi Sibel’i oynamıştı. Hem sesiyle hem oyunculuğuyla çok beğenildi.

Mehmetçik Kut’ül Amare’de dizisinde de başarılar diliyoruz. Umarız uzun soluklu bir dizi olur. Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi oyuncuları bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018