Mehmetçik Kutül Amare Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Yeni dizilerden olan ve Cumhurbaşkanı Erdoğanı gala gösteriminde ağlatan dizi Mehmetçik Kutül Amare Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri rolü karakteri hakkında sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız. Sevşleceğini tahmin ettiğimiz Mehmetçik Kutül Amare Zeynep rolü oldukça dikkat çeken bir isim.

TRT 1’in iddialı dizisi Mehmetçik: Kut’ül Amare dizisindeki oyuncular oldukça merak ediliyor, dizinin tüm oyuncuları Cumhurbaşkanı Erdoğanında desteği ile moral buldu, hepsi önemli ama özellikle Zeynep rolü çok merak edildi. Başrollerini Kaan Taşaner ile İsmail Ege Şaşmaz’ın üstlendiği Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Zeynep rolüyle seyircinin ilgisini çeken oyuncu kim gerçek adı nedir?

Mehmetçik Kutül Amare Zeynep dizide nasıl bir roldedir? Güzel oyuncu dizide 20’li yaşlardaki Zeynep rolünü canlandırmaktadır. Oldukça zarif bir o kadar da güçlü bir kızdır.. Aynı zamanda kararlı, azimli ve meraklıdır. Hem zekasıyla hemde bilgisiyle yaşıtlarından daha üstündür. Mehmetçik Kutül Amare Zeynep rolünü oynayan oyuncu Özgü Kaya kimdir kısaca tanıyalım..

Mehmetçik Kutül Amare Zeynep rolündeki Özgü Kaya Kimdir?
17 Haziran 1996 tarihinde İstanbulda doğan oyuncumuz İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında okumaktadır. Genç oyuncunun ilk dizisi geçen sezon oynayan Adı Efsane dizisidir. Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Zeynep karakteri ile yer alacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.