Mehmetçik Kutülamare 15 Şubat Perşembe Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

Merak ettiğiniz Mehmetçik Kutülamare 15 Şubat Perşembe Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Trt1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Mehmetçik Kutülamare 15 Şubat Perşembe Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? soruları gündemi meşgul ederken dizinin hayranları ve merakla perşembeyi bekleyenler bu hafta fragmanın da çıkmaması nedeniyle Mehmetçik Kutülamare 15 Şubat Yok mu Neden yok niçin Yayınlanmadı? gibi meraklı soruları yönelttiler.

15 Şubat 2018 Mehmetçik Kutülamare Dizisi Varmı Yokmu Bitti mi Neden Yok Final mi Yapıyor?

Perşembe günleri ekrana gelen yeni dizilerden biri olan Mehmetçik Kutülamare dizisi beklenen reytingleri yakalamışken neden ara verdi niçin 15 şubatta yayınlanmayacak olacak mı olmayacak mı merak konusu oldu.

Mehmetçik Kutülamare dizisi 15 Şubatta varmı yokmu neden yok gibi sorular için çok sorulunca bizde sizler için araştırdık. Bazıları kasıtlı haberler yaparak Trt1 de bu güzel dizinin biteceğini iddia etmişler.. Sizce Mehmetçik Kutülamare dizisi biter mi yoksa devam eder mi, Dizi ile ilgili yorum ve fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Gelelim dizinin neden bu hafta yayınlanmayacak olmasına..

Mehmetçik Kutülamare Dizisi Bitti mi Neden Yok Final mi Yapacak?

Mehmetçik Kutülamare dizisi devam ediyor ama bu haftalık ara veriyor sadece. Ara verme nedenini de teknik aksaklık olarak nitelendiren Yapımcı firma 22 şubatta dizinin olacağını belirtmiş.. Şimdilik devam eden dizi ile ilgili haberleri takip etmeye ve herhangi bir gelişme olursa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İşte yapımcı firmadan açıklama: RESMİ AÇIKLAMA ŞÖYLE:

Yaşadığımız teknik sorunlar nedeniyle, 15 Şubat Perşembe günü Mehmetçik Kûtulamâre tekrar bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak. Aksiyon, macera ve sürprizlerle dolu 5.Bölümüyle Mehmetçik Kûtulamâre 22 Şubat Perşembe günü saat 20:00’de TRT 1’de yayınlanacak.Yaşanan teknik sorundan ötürü siz kıymetli izleyicilerimizden özür dilerken; Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin teknik, içerik, yapım ve prodüksiyon olarak büyüklüğü göz önüne alındığında yaşanan gecikmenin siz değerli izleyicilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağına inanıyoruz. Saygılarımızla”. ifadelerine yer verildi.

Sizce Mehmetçik Kutülamare dizisinin YAYINLANMAMASI DOĞRU MU? 15 Şubatta yayınlanmayan dizinin 22 Şubatta devam etmesi reytingleri düşürür mü Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mehmetçik Kutülamare 15 Şubat Perşembe Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? (5 Yorum)

    • Böyle güzel dizileri ara verip nabız yapmaları sevdiğimiz halde terk etme sonuçları doğuruyor. …böyle yapmaları reytingleride düşürür gina da getirir.artık devamında izlemek istemiyorum.

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018

Dizi Haberleri