Mehmetçik Kutulamare final mi yapacak sezon finali yapıp devam mı edecek?

Trt1 ekranlarında devam eden ve her bölümü ile meraklı gözleri üzerine çeken tarih dizisi Mehmetçik Kutulamare final mi yapacak yoksa bitmeyip sezon finali yapıp devam mı edecek? merak edilmeye başlandı. Perşembe akşamlarına yeni bir soluk getiren ve çok sevilip Vatanım Sensin dizisini geride bırakan Trtr1 dizisi Mehmetçik Kutulamare bu sezon bitecek mi final mi yapacak çok merak ediliyor.

Süleyman Askerinin başını çektiği Osmancık taburunun kutlu yürüyüşle İstanbuldan Bağdata kadar uzanan serüveninin ve burada İngilizlerle yapılan önemli mücadelenin zaferinin anlatıldığı Kutül Amare dizisi hem yakın tarihimizin tanıtılması hemde zaferle biten bir savaşın genç nesillere aktarılmasını ve unutulmamasını hedefleyen dizi Kutül Amare bu sezonun sonunda bitecek mi yoksa sezon finali mi olacak hemen yanıt verelim..

Mehmetçik Kutulamare final mi yapacak sezon finali yapıp devam mı edecek?

Mehmetçik Kutulamare final mi sezon finali mi yapacak? Öncelikle belirtelim ki sezon dizileri kısa süreli olur. Mehmetçik Kutulamare dizisi de aslında 20 bölüm olacak şekilde senaryolaştırıldı ve Trt takvimine göre Mayıs 2018 de final yaparak bitmesi gerekiyor. Ancak dizi beklenenden yoğun bir ilgi gördü. Cumhurbaşkanımız da dizinin galasına katılıp göz yaşlarına boğulmuştu. Onun da tesiriyle Türk halkı yoğun bir ilgi ve alaka gösterdi diziye.

Mehmetçik Kutülamare 20 bölüm tasarlanmasına rağmen yoğun ilgi görmesi ve iyi gelen reyting sonuçları ile oldukça beğeni topladı. Son aldığımız bilgilere göre dizinin yapımcısı ve Trt arasındaki sözleşme bir sezon daha uzatılmış. Yani Mehmetçik Kutulamare 2018-2018 sezonunda da kaldığı yerden devam edecek. Lütfen sizlerde bu diziy destek olun ve daha uzun ömürlü olması için yorum ve görüşlerinizle bunu belirtin aşağıya..

Mehmetçik Kutulamare dizisinin son fragmanını sizlere sunuyoruz. Mehmetçik Kutulamare final mi yapacak sezon finali mi olacak görüşlerinizi sizlerde bizimle paylaşmak isterseniz aşağıya yazabilirsiniz. Yorumcularımıza ve Trt1 de Mehmetçik Kutulamareyi merakla takip edenlere teşekkür ediyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2018