Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe

Show tv ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmaya başlayan Meleklerin Aşkı dizisi 2. Bölüm Özeti fragmanı ile kaldığı yerden 12 temmuz perşembe günü devam edecek. Başrollerinde Oya Başar, Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Didem Balçın ve Toygan Avanoğlu’nun yer aldığı Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe kaldığı yerden show tv de devam edecek.

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti: Yağmur küçücük yaşta huzur evine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adamdır. Melek ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu ikili biraraya gelirse ne olur dersiniz? Elbette güzel komik bir dizi ortaya çıkar. Gerçekten de Meleklerin aşkı adına yaraşır bir dizi.

Yağmur ile melek Melek’in annesi Rukiye’den aldıkları cesaret ile birbirine yaklaşmaya başlarlar.. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u biraraya getirip evlendirmek için elinden geleni yapar.. Tüm gelişmeler de Rukiye’nin işini kolaylaştırır.

Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı özeti 12 temmuz

Çünkü Yağmur Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur. Ancak bir çok gelişme işlerini de oldukça zorlaştıracaktır.Birbirini seven Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir. Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe kaldığı yerden devam edecek..

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018