Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Fragmanı

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe

Show tv ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmaya başlayan Meleklerin Aşkı dizisi 2. Bölüm Özeti fragmanı ile kaldığı yerden 12 temmuz perşembe günü devam edecek. Başrollerinde Oya Başar, Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Didem Balçın ve Toygan Avanoğlu’nun yer aldığı Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe kaldığı yerden show tv de devam edecek.

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti: Yağmur küçücük yaşta huzur evine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adamdır. Melek ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu ikili biraraya gelirse ne olur dersiniz? Elbette güzel komik bir dizi ortaya çıkar. Gerçekten de Meleklerin aşkı adına yaraşır bir dizi.

Yağmur ile melek Melek’in annesi Rukiye’den aldıkları cesaret ile birbirine yaklaşmaya başlarlar.. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u biraraya getirip evlendirmek için elinden geleni yapar.. Tüm gelişmeler de Rukiye’nin işini kolaylaştırır.

Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı özeti 12 temmuz

Çünkü Yağmur Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur. Ancak bir çok gelişme işlerini de oldukça zorlaştıracaktır.Birbirini seven Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir. Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe kaldığı yerden devam edecek..

Meleklerin Aşkı 2. Bölüm Özeti Fragmanı 12 Temmuz Perşembe

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Fragmanı

To Top