Meleklerin Aşkı 4. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Temmuz Perşembe

Meleklerin Aşkı 4. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Temmuz Perşembe… Meleklerin Aşkı dizisi 4. bölümü ile 26 Temmuz perşembe akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak. Meleklerin Aşkı dizisi yayınlanmaya başlayalı 3 hafta oldu ancak reytinglere ilk sıradan adını yazdırmayı başardı. Başarılı dizinin başrol oyuncunun Oya Başar olmasının bunda etkisi büyüktür elbette.

Komedi ustası olan Oya Başar Meleklerin Aşkı dizisi ile seyirci karşısına uzun bir süre sonra tekrar çıktı ve ilk bölümü ile de kendini hatırlattı bizlere. Dobra hareketleri komik tavırları ile Oya Başar Meleklerin Aşkı dizisinde Melek’in annesi rolünü canlandırırken Yağmur’un da huzurevindeki misafirlerinden biridir. Bu yüzden de ikisini evlendirmek ister. Ancak bu yol biraz engebelidir. İki genç birbirinden hoşlansa da bunu itiraf edemez ve bu görevi de Rukiye anne üstlenir.

Meleklerin Aşkı dizisi 4. bölümünde Rukiye en son Melek ve Yağmur’u alarak Alaçatı’ya gitmişti. Orada Nuri Alço’nun Rukiye’ye bana döneceğini biliyordum demesi ve buna Yağmur’un tepkisi gerçekten görülmeye değerdi. Meleklerin Aşkı dizisi yeni bölümünde Alaçatı tatili Melek ve Yağmur’a nasıl geldi? Aşklarını itiraf edebildiler mi?

Yağmur önceki bölümde Melek’in arkadaşı Deniz’le öpüşmüştü. Bu durum Melek’i hayal kırıklığına uğrattı ancak Yağmur Melek’i herşeyin sarhoşken olduğuna ve kendinin istemediğine ikna etti mi? Melek artık güvenip Yağmur’a gönlünü kaptıracak mı? Meleklerin Aşkı dizisi 4. bölümü 26 Temmuz akşamı yayınlanacak. Komik ve aşk dolu olan dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Siz Meleklerin Aşkı dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Hayret bir şey küçücük haşerat yüzünden insan soyunur muymuş” diyen Necmettin’in omzuna düşen örümcekten korkup soyunduğu tanıtımda Melek’in hayalindeki sevgiliyi anlatmasıyla Yağmur’un yaşadığı heyecan görülüyor. Rukiye’nin Melek ve Yağmur’u alıp Alaçatı’ya gittiği ve Nuri Alço ile karşılaştıkları anlar merakla bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meleklerin Aşkı 4. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Temmuz Perşembe (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018