Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Show Tv)

Çok yakında Show TV için yeni bir dizi daha başlıyor. Büyük ihtimalle yaz aylarında yayınlanacak olan ve Ersoy Güler’in yazıp yöneticeği dizinin adının meleklerin aşkı olduğu ve Ramazan ayından sonra yayınlanacağı bildirildi. Henüz dizinin cast çalışmalarına başlanmış ve dizi ile ilgili bir oyuncu seçimleri mekan seçimlerini deneme çekimleri yapılmaya başlanmış ancak kısa süre içerisinde dizi ile ilgili daha geniş bilgilere yer vereceğiz.

Meleklerin Aşkı büyük ihtimalle komedi ağırlıklı olacak çünkü süreç film’in yapımcılığını üstlendiği ve daha önce klavye delikanlıları dizisinde gördüğümüz tarzda bir komedinin meleklerin aşkı dizisinde  izleyiciye sunulacağı belirtiliyor. Süreç Film şu anda yine Show TV’de yayınlanmakta olan Yeni Gelin dizisinin de yapımcılığını yürütüyor.

Show TV ile Süreç Film arasındaki sözleşme gereğince yeni dizi ve filmleri hazırlamaya devam eden ve son çalışması olan meleklerin aşkı dizisi hakkında şu anda fazla bilgi olmamasına rağmen Kısa bir süre sonra meleklerin aşkı dizisi hakkında yeteri bilgileri sizlere sunuyor olacağız. Bu bilgiler geldikçe Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Show Tv) hakkında detayları ekleyeceğiz.

Meleklerin aşkı dizisi bir komedi dizisi olacağı için oyuncu seçimlerinde insanları güldürecek eğlendirecek oyuncu tiplerden seçilecek. Meleklerin aşkı dizi yapımcısı olan süreç film dizi ile ilgili çalışmalara başladığını ve dizinin Ersoy Güler tarafından yazılıp yönetileceğini bildirdi. Meleklerin aşkı dizisinin konusu ve özetinde ise bir aşk Komedisi var. Birbirine aşık ancak bir türlü kavuşamayan iki gencin komik hikayesinin anlatılacağı meleklerin aşkı 2018 yaz aylarında Show TV’de izleyiciyle buluşmayı bekliyor.

Meleklerin aşkı dizi oyuncularını ve meleklerin aşkı dizi fragmanı çıktığında sizlere sunacağız bu sayfada. Meleklerin aşkı dizisinde oynayan oyuncuları, dizi hakkında geniş özeti videoları da ne buradan sizlere sunacak. Sizler de meleklerin aşkı dizisi ile ilgili yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazarak bize sunabilirsiniz. Show Tv ekranlarında yaz döneminde ekranlara gelecek olan yeni dizisi Meleklerin Aşkı’nın başrollerini Gülper Özdemir ile Berkay Hardal paylaşacaklar. Süreç Film imzası taşıyan Meleklerin Aşkı dizisinin Ersoy Güler hem yazacak hem de yönetecek. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Show Tv) (1 Yorum)

  1. peki yeni gelin dizisine ne olucak ersoy güler yeni gelin dizisini yazıyordu lütfen cevap verinn

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018