Meleklerin Aşkı Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu?

Show tv ekranlarında 5 temmuz perşembe akşamı yeni bir dizi olan Meleklerin Aşkı Dizisi başlıyor. Yeni yaz dizisi olacak olan ve yaklaşık 20 bölüm planlanan dizinin izleyici tarafından sevilip sevilmeyeceği ve izlenme oranlarının nasıl olacağı merak konusu oldu. Bizde sizlere Meleklerin Aşkı Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? sorularına cevap yazacağız bu sayfada..

Meleklerin Aşkı Dizisi Reytingleri Nasıl? Dizi ilk bölümü ile 5 temmuz perşembe 2. bölümü ile 12 temmuz perşembe akşamı ekrana gelecek show tv de.. Perşembe günü diğer kanallarda önemli bir dizinin olmaması ve survivor yarışmasının da final yapması ile diziye olan ilgi beklentilerin üstünde olacaktır diye düşünüyoruz.

Ancak dizilerdeki baş rol oyuncularının birbiri ile uyumlu olması dizi senaryosunun çok kaliteli yazılması ve olayların ilişkilendirilmesi oldukça önemli dizinin reytingleri için.. Meleklerin Aşkı Dizisinin Reyting sonuçları nasıl olur resmi sonuçlar açıklandığı anda aşağıya ekleyeceğiz ve sizlere analiz yazacağız.

Show tv Meleklerin Aşkı reyting sonuçları sıralaması

Meleklerin Aşkı Dizi reyting sıralamasında ilk 3 sıra içinde yer alacaktır. Ancak yeni yarışmalar ve programların diziye olumsuz etkisi olur mu onu da zamanla göreceğiz. Meleklerin Aşkı Ab ve total Reyting sonuçlarında istediği başarıyı elde ederse 20 bölüm boyunca devam edecek, ancak herhangi bir nedenle reytingleri düşük gelir ve sonraki haftalarda da devam ederse kısa sürede düşük reytinglerden dolayı erken final haberi gelebilir.

Bu sezon Show tv perşembe gününe hangi dizisini koyduysa tutunamayıp kısa sürede erken final yaptı. Meleklerin Aşkı Dizisini siz Nasıl buldunuz, dizi İzlendi mi Tutuldu mu? sorusuna samimi cevaplarınızı aşağı yazarak sitemize destekte bulunabilirsiniz. Meleklerin Aşkı Dizisi Reyting sonuçları ve sıralamasını sizlerle bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz.

Meleklerin Aşkı Dizisi izlendi mi son reytingleri nasıl

Meleklerin Aşkı Dizisi Yeni bölüm fragmanı (Show tv)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meleklerin Aşkı Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu? (9 Yorum)

  1. Valla cok harika bir dizi Necmettin ve oya basar bir numara diferansiyel diziler izlenmez izlemeyin de…

  2. Show TV’nin bütün dizileri bitecek. Kalp atışı final yaptığı gün benim için show tv bitti. Ayrıca nesini beyeniyosunuz bunun berbat tek kelimeyle

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2018