Meleklerin Aşkı Erken Final Kararı Aldı, Reytingleri iyi peki dizi neden bitiyor? - Dizi Haberleri ve Özetleri

Meleklerin Aşkı Erken Final Kararı Aldı, Reytingleri iyi peki dizi neden bitiyor?

Merak ettiğiniz Meleklerin Aşkı Erken Final Kararı Aldı, Reytingleri iyi peki dizi neden bitiyor? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Evet çok ilginç ama yeni bir dizi haberiyle karşı karşıyayız. Show tv de ekrana gelmekte olan ve oldukça keyifle izlenen bir dizi olan Meleklerin Aşkı Erken Final Kararı Aldı, Meleklerin Aşkı Reytingleri iyi peki dizi neden bitiyor? sorusuna cevap arayacağız bu sayfada ve sizleri bilgilendireceğiz.

Öncelikle panik yapmayın, Showtv Bir Yaz Dizisine daha Final Yaptırıyor…Aslında beklenmedik bir haber bu, çünkü Meleklerin Aşkı oldukça iyi reytingler alıyordu, nasıl olur da final yapar demeyin. Elbette durduk yere herşey güllük gülistanlık olmadığı için final kararı geldi.

Meleklerin Aşkı dizisi 4 bölüm sonra Yayından kalkacak…
Perşembe akşamları ekrana gelen Meleklerin Aşkı Reyting oranları iyi olmasına rağmen Reklam Gelirlerin yeni sezonda Dizinin maliyetini kaldıramayacağı İçin verilmiş bir kararmış. Açıkçası üzüldük, Sanırız Show tv yeni sezon dizilerini erken başlatacak ve bu yüzden yaz dizilerini biran evvel kaldırmak istiyor ama yazık eder #meleklerinaşkı dizisine.

Meleklerin Aşkı dizisi bitmesin final olmasın
Oldukça keyif alarak izlediğim ve devam edeceğine kesin gözüyle baktığım Meleklerin Aşkı dizisi beni ve bir çok kişiyi final kararıyla şaşırtmıştır. Her ne kadar 4 bölüm daha yayınlanacak olsa da dizi Eylülde yayından kalkmış olacak ve sevenleri Meleklerin Aşkını izleyemeyecek.

Meleklerin Aşkı dizisi bitmesin final olmasın isimli yazımızı ve kampanyamızı mutlaka incelemenizi öneriyoruz. O sayfamızda diziye ilgili detaylar ve teknik olarak dizinin devam etmesi gerektiğini inceledik. Sizlerde Meleklerin Aşkı bitmesin erken final olmasın diyorsanız tepkilerinizi aşağıya yorum yazarak ve sosyal medyada bu sayfayı paylaşarak gösterin.. İnşallah Show tv Meleklerin Aşkı dizisini bitirmekten final yapmaktan vazgeçer..

İşte Meleklerin aşkı dizisi bitmeden final yapmadan önceki son fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meleklerin Aşkı Erken Final Kararı Aldı, Reytingleri iyi peki dizi neden bitiyor? (3 Yorum)

  1. LÜTFEN BITIRMEYIN ŞU GÜZELİM DİZİYİ O KADAR COK İZLEYİCİSİ VARKİ HER PERŞEMBE İÇİN GÜN SAYANLAR VAR HEPDE KÖTÜ DİZİLER AYAKTA KALIYOR NEDEN ? İYİLİK SUÇMU AİLECEK İZLEDİGİMİZ BİR DİZİYE KIYMAYIN

Etiketler: Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2018