Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor, Manzara Neresi Hangi İl İlçe Köy?

Show Tv’nin 2018 Yeni Yaz Dizisi Meleklerin Aşkı Yayın Tarihi kesinleşti! Dizimiz 5 Temmuz Perşembe Akşamı show tv de Yayın Hayatına Başlayacak! Meleklerin Aşkı dizisi Nerede Çekiliyor, Meleklerin Aşkı Manzara Neresi Hangi İl İlçe Köy? diye merak edenler için bu içeriği hazırladık, işte merak edenler için Meleklerin Aşkı setinin neresi olduğunun cevabı:

Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılmıştır. Yağmur zeki merhametli bir gençtir. Melek ise zeki inatçı adaletli bir genç kızdır. Bu iki genci tanıştırıp kalplerini birleştirecek olan isim de Melek’in annesi Rukiye. Melek ve Yağmur’u evlendirmek ister. Melek’te kaderin cilvesidir ya huzurevinde adeta adı gibi Melek gibi çalışmaktadır.

Meleklerin Aşkı dizisi Nerede Çekiliyor İşte Mekanlar:

Meleklerin Aşkında en merak edilen yerlerin başında Necmettinin eşek cenneti geliyor. Oldukça komik anların yaşanacağı sahnelerin başında gelecek olan Meleklerin Aşkı Necmettinin eşek cenneti nerede diye merak edenler olabilir..

Necmettinin eşek cenneti neresi

Rukiye’nin huzurevinden ayrılmasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Melek’in eniştesi Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı savaşı kazanabilecek miydi? Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir.

Showtv de yayınlanacak olan Meleklerin Aşkı dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Yönetmen ve senarist koltuğunda Ersoy Güler var. Meleklerin Aşkı oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Meleklerin Aşkı dizisi romantik komedi tarzıyla çekimleri çoktan başladı. Çekimleri İstanbul Zekeriyaköy semtinde başladı. Meleklerin Aşkı dizisi İstanbulda çeşitli semtlerinde çekilecek. Meleklerin Aşkı dizisi bilgileri fragmanı sizlerle konumuzda.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor, Manzara Neresi Hangi İl İlçe Köy? (4 Yorum)

  1. bu filim çok güzel bir filim gerçekten rölerini çok güzel başarıyolar berkay hardal’gülperen özdemir gerçekten bu filmin için ‘ de çok güzel yakışıyorlar

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2018