Meleklerin Aşkı Oya Kimdir, bilgileri resimleri instagramı

5 Temmuz Perşembe akşamı show tv de başlayan Meleklerin Aşkı dizisindeki Oya Kimdir hakkında bilgiler nelerdir gerçek adı ve bilgileri hakkiş,i,ında sizlere bu sayfada yazacağız.. Dizide en afacan karakterlerden biri diyebiliriz. Meleklerin Aşkı Oya Çekilmez karakteri Kimdir, Oya Çekilmez  bilgileri resimleri instagramı burada sizlerle buluşuyor..

Meleklerin Aşkı Oya Çekilmez rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Deniz Kaynaktır.. Oya kimdir? Dizideki karakteri nasıl? Çekilmez ailesinin ergen ikizlerinden biridir. Ergenlik döneminde olduğu için istediği her şeyi yaptırmayı sever.  Olaylardan kurtulmayı iyi bilir.  Suçlu olacağı zamanda dudaklarını büzmeyi iyi bilir.

Oya Meleklerin Aşkı dizisinin afacan kızı. Çekilmez ailesinin evinde neler yaşanacak. Meleklerin Aşkı dizisinde Oya’yı oynayacak olan oyuncunun adı Deniz Kaynak. Deniz Kaynak kimdir? Antalya’da Özel Sınav Ortaokulu’nda 8. sınıf öğrencisidir. Daha önce de Sakarya Fırat dizisinde rol almıştır. 6 yaşından itibaren de tiyatro da rol almaktadır.

Meleklerin Aşkı dizisinde Oya’yı canlandıran başarılı Deniz Kaynak’ın oyunculuğunu siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Meleklerin Aşkı Oya Kimdir gerçek adı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018