Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Meleklerin Aşkı Oya Kimdir, bilgileri resimleri instagramı

5 Temmuz Perşembe akşamı show tv de başlayan Meleklerin Aşkı dizisindeki Oya Kimdir hakkında bilgiler nelerdir gerçek adı ve bilgileri hakkiş,i,ında sizlere bu sayfada yazacağız.. Dizide en afacan karakterlerden biri diyebiliriz. Meleklerin Aşkı Oya Çekilmez karakteri Kimdir, Oya Çekilmez  bilgileri resimleri instagramı burada sizlerle buluşuyor..

Meleklerin Aşkı Oya Çekilmez rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Deniz Kaynaktır.. Oya kimdir? Dizideki karakteri nasıl? Çekilmez ailesinin ergen ikizlerinden biridir. Ergenlik döneminde olduğu için istediği her şeyi yaptırmayı sever.  Olaylardan kurtulmayı iyi bilir.  Suçlu olacağı zamanda dudaklarını büzmeyi iyi bilir.

Oya Meleklerin Aşkı dizisinin afacan kızı. Çekilmez ailesinin evinde neler yaşanacak. Meleklerin Aşkı dizisinde Oya’yı oynayacak olan oyuncunun adı Deniz Kaynak. Deniz Kaynak kimdir? Antalya’da Özel Sınav Ortaokulu’nda 8. sınıf öğrencisidir. Daha önce de Sakarya Fırat dizisinde rol almıştır. 6 yaşından itibaren de tiyatro da rol almaktadır.

Meleklerin Aşkı dizisinde Oya’yı canlandıran başarılı Deniz Kaynak’ın oyunculuğunu siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Meleklerin Aşkı Oya Kimdir gerçek adı

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top