Ana sayfa Dizi Haberi Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

25
2

5 Temmuz perşembe akşamı yeni bir dizi başladı Show tv ekranlarında. Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman hangi günlerde ve saat kaçta tekrar bölümleri verilecek diye merak eden ziyaretçilerimiz olabilir. Onlar için bu içeriği açarak Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? sorusuna yanıt vereceğiz.

Meleklerin Aşkı Hakkında Genel Bilgiler: Başrollerinde Oya Başar, Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Didem Balçın ve Toygan Avanoğlu’nun yer aldığı ‘Meleklerin Aşkı’ dizisi 5 temmuz perşembe günü başlıyor. Dizinin ilk bölümünü izleyemeyenler için tekrarların hangi gün ve saatlerde olduğunu buraya yazalım hemen:

Meleklerin Aşkı 5 temmuz Perşembe 20.00 da başlayacak. İlk bölümün hemen ardında perşembe günü Saat 22.30 da tekrarı yayınlanacak izleyemeyenler için.. Daha sonra 3. kez 00.15 de yeniden başlayacak. (üç kez üst üste yayınlanacak)

Meleklerin Aşkı cuma günü saat 15.30 – 00.30 de
Meleklerin Aşkı cumartesi günü 15.00 – 01.45 de
Meleklerin Aşkı pazar 00.45’te de ekrana gelecek.
Meleklerin Aşkı 5 temmuz Perşembe 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Meleklerin Aşkı tekrar bölümleri ne zaman hangi gün saat

Show TV’de perşembe akşamı başlayan iddialı yaz dizisi ‘Meleklerin Aşkı’ hafta boyunca tekrarlarıyla da izleyici karşısına çıkacak. Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? sorusuna açık bir şekilde cevap vermeye çalıştık. Merak edeneler için yeniden yazalım:

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Meleklerin Aşkı 5 temmuz Perşembe 20.00 da başlayacak. İlk bölümün hemen ardında perşembe günü Saat 22.30 da tekrarı yayınlanacak izleyemeyenler için.. Daha sonra 3. kez 00.15 de yeniden başlayacak. (üç kez üst üste yayınlanacak) Meleklerin Aşkı cuma günü saat 15.30 – 00.30 de
Meleklerin Aşkı cumartesi günü 15.00 – 01.45 de
Meleklerin Aşkı pazar 00.45’te de ekrana gelecek.

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

2 YORUMLAR

  1. Noğlur yeni gelinin yerine gelmesin yeni gelin devam etsin ben 2 senedir izliyorum biteceğini hiç düşünmemiştim final olacağını duyunca çok üzüldüm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here