Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

5 Temmuz perşembe akşamı yeni bir dizi başladı Show tv ekranlarında. Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman hangi günlerde ve saat kaçta tekrar bölümleri verilecek diye merak eden ziyaretçilerimiz olabilir. Onlar için bu içeriği açarak Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? sorusuna yanıt vereceğiz.

Meleklerin Aşkı Hakkında Genel Bilgiler: Başrollerinde Oya Başar, Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Didem Balçın ve Toygan Avanoğlu’nun yer aldığı ‘Meleklerin Aşkı’ dizisi 5 temmuz perşembe günü başlıyor. Dizinin ilk bölümünü izleyemeyenler için tekrarların hangi gün ve saatlerde olduğunu buraya yazalım hemen:

Meleklerin Aşkı 5 temmuz Perşembe 20.00 da başlayacak. İlk bölümün hemen ardında perşembe günü Saat 22.30 da tekrarı yayınlanacak izleyemeyenler için.. Daha sonra 3. kez 00.15 de yeniden başlayacak. (üç kez üst üste yayınlanacak)

Meleklerin Aşkı cuma günü saat 15.30 – 00.30 de
Meleklerin Aşkı cumartesi günü 15.00 – 01.45 de
Meleklerin Aşkı pazar 00.45’te de ekrana gelecek.
Meleklerin Aşkı 5 temmuz Perşembe 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Meleklerin Aşkı tekrar bölümleri ne zaman hangi gün saat

Show TV’de perşembe akşamı başlayan iddialı yaz dizisi ‘Meleklerin Aşkı’ hafta boyunca tekrarlarıyla da izleyici karşısına çıkacak. Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? sorusuna açık bir şekilde cevap vermeye çalıştık. Merak edeneler için yeniden yazalım:

Meleklerin Aşkı 5 temmuz Perşembe 20.00 da başlayacak. İlk bölümün hemen ardında perşembe günü Saat 22.30 da tekrarı yayınlanacak izleyemeyenler için.. Daha sonra 3. kez 00.15 de yeniden başlayacak. (üç kez üst üste yayınlanacak) Meleklerin Aşkı cuma günü saat 15.30 – 00.30 de
Meleklerin Aşkı cumartesi günü 15.00 – 01.45 de
Meleklerin Aşkı pazar 00.45’te de ekrana gelecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meleklerin Aşkı Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. Noğlur yeni gelinin yerine gelmesin yeni gelin devam etsin ben 2 senedir izliyorum biteceğini hiç düşünmemiştim final olacağını duyunca çok üzüldüm

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018