Meleklerin Aşkı Var mı Yok mu Kurban Bayramı Yayınlanacak mı 23 Ağustos

Kurban Bayramı 9 günlük tatil nedeniyle birçok yapım ekranlara gelmeyecek. Bu yüzden dizilerin yayınlanıp yayınlanmayacağını yeni bölümleri merak ediliyor ziyaretçiler tarafından. Meleklerin Aşkı Var mı Yok mu Kurban Bayramı Yayınlanacak mı 23 Ağustos perşembe yeni bölüm olacak mı?

Show tv de ekrana gelen Meleklerin Aşkı dizisi yeni sezon öncesinde final yapacağı ve biteceği iddiaları ortaya atılmıştı. Meleklerin Aşkı Var mı Yok mu 23 Ağustos perşembe dizi olacak mı yeni bölümü var mı diye soran ve merak eden izleyicilerimiz için hemen cevap verelim:

Meleklerin Aşkı dizisi Var mı Yok mu Kurban Bayramı Yayınlanacak mı 23 Ağustos perşembe show tv?

Show tv bayramın son gününe denk gelen Meleklerin Aşkı 23 ağustos perşembe günü Var mı Yok mu Kurbanda yayınlanacak mı sorularına son noktayı koydu ve dizi bayram dolayısı ile izlenmesinin düşük olacağı hesap edilerek bir hafta ekrana ara verdi. Yani Meleklerin Aşkı 23 Ağustos günü ekrana gelmeyecek.
23 Ağustos Meleklerin Aşkı Var mı Yok mu yeni bölüm

 

Elbette sadece Meleklerin Aşkı değil bir çok dizide bayram dolayısı ile yayınlanmayacak. 20-24 Ağustos tarihleri arasında yayınlanacak olan diziler Kurban bayramı dolayısı ile bir hafta ara vermiş oldular. İşte Kurban bayramında ekranlara gelmeyecek olan diziler yapımlar:

-Elimi Bırakma (Yeni bölüm 26 Ağustos Pazar)
-Erkenci Kuş (Yeni bölüm 28 Ağustos Salı)
-Nefes Nefese (Yeni bölüm 29 Ağustos Çarşamba)
-Çocuklar Duymasın (Yeni bölüm 29 Ağustos Çarşamba)
Meleklerin Aşkı (Yeni bölüm 30 Ağustos perşembe)

Konumuz başka diziler kurban bayramı nedeniyle ekrana ara vermeye devam ederse ve kesin olarak akıbeti netleştikçe güncellenecektir… Meleklerin Aşkı Var mı Yok mu Kurban Bayramı Yayınlanacak mı 23 Ağustos perşembe konusu hakkında bilgileri sizlere sunduk.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2018