Meleklerin Aşkı Yağmur ve Melek Kimdir Bilgileri Resimleri

Meleklerin Aşkı Yağmur ve Melek Kimdir Bilgileri Resimleri... Meleklerin Aşkı dizisi çok yakında Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yapımcılığını Süreç Film’in yapacağı Meleklerin Aşkı dizisinin hazırlıkları tamamlandı. Çekimleri başlandı.

Meleklerin Aşkı dizisinin başrollerini Berkay Hardal ile Gülper Özdemir paylaşıyor. Ersoy Güler’in senaryosunu yazdığı aynı zamanda yönetmenliğini de yaptığı dizi romantik komedi türünde olacaktır. Meleklerin Aşkı dizisi konusu şöyle; bebekken annesi tarafından huzur evine bırakılan ve oradaki yaşlı melekler tarafından büyütülen Yağmur merhametli ve çok zeki bir delikanlı olur.

Yağmur’un ilk görüşte aşık olduğu Melek ise inatçı bir kızdır. Güzeller güzeli olmasına rağmen aşka kapıları kapalıdır. Eğitim hayatını yüksek lisans ile devam ettiren Melek etrafını göremeyecek kadar kördür. Meleklerin Aşkı dizisinin iki başrol oyuncusunu sizlere tanıtmak için bu konumuzu açtık.

Meleklerin Aşkı dizisi Yağmur Kimdir Bilgileri

Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur bebek yaşta annesi tarafından huzur evine bırakılmıştır. Buradaki yaşlı kadınlar tarafından büyütülen Yağmur merhametli ve çok zeki bir delikanlıdır.

Meleklerin Aşkı dizisinin erkek başrol oyuncusu olan Yağmur’un gerçek adı Berkay Hardal. Berkay Hardal 1996 İstanbul doğumludur.Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi alan oyuncunun ilk oyunculuk tecrübesi İstanbullu Gelin ile olmuştur. İstanbullu Gelin dizisinde Murat rolünü canlandırmıştır.  Berkay Hardal İstanbullu Gelin dizisinin setinde tanışıp aşık olduğu rol arkadaşı aynı zamanda dizideki sevgilisi eşi olan Bade’yle 1.5 yıldır aşk yaşıyor. Hira Koyuncuoğlu ve Berkay Hardal’a mutluluklar diliyoruz.

Meleklerin Aşkı dizisi Melek Kimdir Bilgileri

Melek annesi Rukiye gibi dediğim dedik inatçı bir kızdır. Hayatta tek istediği şey daha fazla şey öğrenmek. Hala yüksek linsans hayatı devam ederken üniversite hayatını da ömür boyu sürdürme niyetindedir. Çevresindeki her türlü haksızlığa karşı sessiz kalamaz.  Herkes aşk kapısını çalsın diye beklerken Melek aşk dair resmen kördür.

Meleklerin Aşkı dizisinin kadın başrolü olan Melek’in gerçek adı da Gülper Özdemir‘dir. Gülper Özdemir 1990 İstanbul doğumlu. Eğitimini ABD Truman State Universty’de tamamlayan güzel oyuncu Gülper Özdemir aynı zamanda Almanya RheinMain University of Applied Sciences okulundan mezun oldu. Gülper Özdemir Fahriye Evcen’e benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Gülper Özdemir 2016 yılından itibaren oyunculuğa adım atmıştır ve Bana Sevmeyi Anlat ilk dizisidir. Kara Yazı, Tutsak dizilerinde rol almıştır. Gülper Özdemir’in şimdiki dizisi Meleklerin Aşkı’nda başarılar diliyoruz.

Meleklerin Aşkı dizisi oyuncuları hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Meleklerin Aşkı dizisini nasıl buldunuz? Sizce yeni sezonda devam etmeli mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2018