Melih Önder Kimdir Yeni Albümü Bundan Sonra

2019 yaz ayına bomba gibi düşen Melih Önder kimdir ? Çıkardığı yeni single albümü Bundan Sonra sözleri klibi yazarı ve şarkıya ait bilinmeyenleri konumuzda bulabilirsiniz. Melih Önder şarkıları nerede sahne alıyor çıktığı mekanlar ve verdiği konserleri yazımızda detaylıca hazırladık.

Melih Önder Kimdir Yeni Albümü Bundan Sonra

Melih Önder Kimdir ?

Başarılı pop şarkıcısı ekranların yeni yüzüdür. Aslında sanat camiasında bir çok kişi onu yakından tanımaktadır. Ünlü Doğuş ve Emirkan’ın yıllarca vokalistliğini yapmış konserlerinde sahne almış bir sanatçıdır. Yaptığı işler ve tanınan yüzü olsa da bu zamana kadar adı pek duyulmamıştır. 2019 yaz sezonunda dillere plesenk olacak şarkısı ile dünyaya açılmayı planlıyor.

Melih Önder Kimdir ?

Melih Önder İnstagram Hesabı

Yetenekli pop sanatçısının hızla büyüyen instagram hesabındaki takipçi sayısı daha ilk günlerden 10 bini geçmiştir. Siz de yakışıklı 2019 yaz pop şarkıcısı Melih Önder’i instagram hesabı üzerinden @melihonuronder tagı ile takip edebilirsiniz.

Melih Önder İnstagram Hesabı

Melih Önder Bundan Sonra Şarkısı ve Sözleri

Çıkardığı Bundan Sonra şarkısına bir de klip çeken Melih Bey iddialı bir başlangıç yaptı. Değişik imajı ile beklentilerin çok üstünde şarkısının sözlerini de etkileyici. Şarkının söz ve müziğini Zülfi Badalov yazdı. Gökhan Holat Music şirketi ile anlaşmalı olarak çıkartılan Bundan Sonra albümü ile Kral Tv Video Müzik Ödülleri’ne en iyi çıkış yapan pop şarkıcı olarak aday gösterildi onay bekleniyor. Sizce en iyi çıkış yapan pop şarkıcı olabilir mi? Klibi ise Kelebek, Hayat Çizgisi Suriye gibi filmlerinin yönetmeni Emrah Özbilen yönetti.

Melih Önder Bundan Sonra Şarkısı ve Sözleri

Melih Önder Bundan Sonra Sözleri

Yandım defalarca yandım
Niye herkesi kendim gibi sandım
İnandım ah aldandım
İnsanlar yalanmış yanıldım

Bitecek mi bu keder
Belki bir gün geçer
Elbet hayat özüme güler
Haram olmuş geceler
Bitsin artık yeter
Söz verdim

Bundan sonra kalpler kıranlara hissi olmayanlara
İsyanım var benim inan gözü doymayanlara
Bu kadar yalan dolan insanlara
Ne sözüm var benim ne de gözüm

Benle oynayanlara sevgi duymayanlara
Yaralanmış kalbime merhem olmayanlara
Sevgimi oyun bilip oynayanlara
Ne sözüm var benim ne de gözüm

Melih Önder Bundan Sonra Sözleri

Melih Önder Bundan Sonra Klibi

2019 en iyi çıkış yapan pop şarkıcısı olmaya aday Melih Önder Bundan Sonra klibi youtube üzerinde 2 milyondan fazla izlenme sayısı almıştır. Hızla devam eden ve yükselen aranma hacmini sizin ile paylaşmak istedik.

Melih Önder kimdir söylediği şarkının sözlerinin yazarı ve Bundan Sonra klibini sayfamızda yayınladık. İstanbul’un önemli mekanlarında gece ses sanatçısı olarak sahne alan başarılı isim 2019 yılında patlamaya hazırlanıyor. Daha şimdiden şarkısını her yerde duymaya başladık bile.

Melih Önder kimdir Şarkısı ve Klibi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2019