Melis Gürhan Kimdir? Avlu Dizisi Özge Karakteri Bilgileri Resimleri

Avlu Dizisi Özge Karakterinin kim olduğu hakkında kısa bilgiler vermek ve Özge konusunda meraklı izleyicilerin merakını gidermek istiyoruz. Avlu Dizisi Özge Karakterini oynayan başarılı ve güzel oyuncu Melis Gürhan‘dır. Daha önce farklı dizilerde de karşımıza çıkan güzel oyuncu Avlu dizisinde Naciye’nin kızı olarak karşımıza çıktı.

Avlu Dizisi Özge kimdir Karakteri rolü hakkında bilgiler verelim kısa kısa.. Avlu Dizisi Özge Alp’in sevgilidir. Ancak uzun süreli bir ilişki olmadığı için Alp hakkında detayları çok fazla irdelemeyeceğiz. Yenide annesi Naciye’nin dizideki önemli rolü ve son haftalardaki etkin sahnelerinden yola çıkarak Özge hakkında detaylara ulaşacağız.

Naciye’nin kızı olan Özge Avlu dizisinde en önemli karakterlerden birisi olan Kudretin oğlu olan Alp ile sevgili olmuşlardır. Zaten Alp en son ecemi öldürmüş ve iyice bunalıma girmişti ve Özge onun için bir çare olabilirdi. Ancak Özgenin de can tehlikesi yok değil, çünkü Alp’in nerede ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor annesi gibi biraz kafası kırık ne de olsa.. Bu yüzden Naciye kızının hayatından endişelenmeye başlar ve Özgenin Alp ile sevgili olmasına hiç olumlu bakmaz..Bu nedenle Kudret ile arası açılan Naciye soluğu Azra’nın yanında alır ve kızını kurtarması için ondan yardım ister..

Avlu Dizisi Özge Karakteri Bilgileri Resimleri

Alp ve Özge arasında neler olacak neler yaşanacak ileriki bölümlerde göreceğiz ancak Alp daha önce Cemreye kaptıklarını Özgeye de yapar mı Özge Alp tarafından öldürülür mü ileriki bölümlerde göreceğiz ama umarız senarist böyle bir hata yapmaz. Şimdi kısaca Avlu Dizisi Özge Karakteri Bilgilerine geçelim ve oyuncumuz Melis Gürhan hakkında bilgiler verelim:

Melis Gürhan – Avlu dizisi Özge Kimdir?

30 temmuz 1994’te Adana‘da dünyaya geldi. Genç oyuncumuz  İlk öğrenim, Orta ögrenim ve liseyi Adana’da okudu. Güzel oyuncu Melis Gürhan Akdeniz Üniversitesi   Devlet Konservatuarı Tiyatro/Oyunculuk  bölümünden mevzun oldu. Birçok tiyatro oyunlarında yer aldı. Aynı zamanda kısa film çekimlerinde de rol almıştır. Genç ve güzel oyuncu  ilk dizi deneyimini Dila Hanım dizisinde Azime karakteriyle yaşamıştır.

Daha sonra Avlu Dizisinde canlandırdığı Özge karakteriyle kariyerine devam eden Melis Gürhan bu dizide gösterdiği performans ile her geçen bölümde geleceğin vazgeçilmez oyuncuları arasında yer alacağını gösteriyor. Genç ve güzel oyuncuya kariyerinin başında gösterdiği bu keyifli performansı bizleri ve bir çok takipçisini kendisine hayran bırakmaktadır. Oyuncumuza gelecek projeleri için şimdiden  başarılarının devamını diliyoruz…

Melis Gürhan Biyografisi Kimdir

Güzel oyuncunun fiziksel özelliklerine de kısaca değinecek olursak 168 cm boyunda olan oyuncumuz 50 kilodur. Yeşil gözleriyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Aslan burcundandır. Güzel oyuncunun ayrıca bir hayvansever olduğu da dikkatlerden kaçmamakla beraber kedilere olan sevgisiyle de kendisine olan hayranlığımızı katlamaktadır.

İnstagram Hesabı: @melisgurhan 

Melis Gürhan‘ın (Avlu dizisi Özge) Oynadığı Dizi Ve Filmler

  • Avlu
  • Dila Hanım
  • Sonsuzluk (KısaFilm)
  • Kafası Güzeller (Kısa Film)
  • Melis Gürhan Biyografisi Kimdir Avlu dizisinde canlandırdığı Özge karakterini nasıl buldunuz bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2018