Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız Kaçak Dizisi İle Ekrana Dönüyor

Star TV’nin yeni ve iddialı dizisi ”Kaçak”ın kadrosuna çok önemli iki oyuncu daha geldi ve oldukça zengin bir kadro kurma yolunda adımlar atmaya devam ediyor Kaçak Dizisi ekibi. Kaçak dizisine yeni isimler dahil oldu demişken kısa kısa bilgiler de verelim. Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız Kaçak Dizisinin oyuncusu oldular.

2017-2018 yeni sezonunda bir çok dizi ile umduğunu arayan star tv yeni bir dizi ile hazırlıklarını tamamlayıp izleyici ile buluşturacağı günü beklemeye başladı. Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, senaristliğini Selin Tunç’un yazdığı Kaçak dizisi güçlü kadrosu ile dikkatleri toplamaya devam ediyor.

En son olarak diziye iki önemli oyuncu dahil oldu. Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız Kaçak Dizisi İle Ekrana Dönecekler. Uğur Yücel’in hem oyunculuğunu, hem de yönetmenliğini üstlendiği Kaçak dizisinin kadrosuna yeni oyuncular gelmeye devam ediyorlar.  Şebnem Hassanisoughi’nin de yer aldığı ‘Kaçak’ dizisinin kadrosuna ‘Umuda Kelepçe Vurulmaz’ dizisinde en son izlediğimiz Melisa Şenolsun ve ‘Çoban Yıldızı’ dizisinde izlediğimiz Şükrü Özyıldız gibi iki başarılı isim dahil oldu.

Böylelikle kadro daha da güçlenirken dizi ekibi çekimlere devam ediyor. 39 bölüm olarak düşünülen ‘Kaçak’ isimli dizi çok yakında Star TV’de yer bulacak.. Sizce Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız gibi isimlerin diziye katılmaları nasıl etkiler diziyi? izlemeyi düşünüyor musunuz?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.